son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Bedelli askerlik ve erken emeklilik heyecanı!

  Bedelli askerlik ve erken emeklilik heyecanı!

  Bedelli askerlik ve erken emeklilik heyecanı!

   

  ‘’Bedelli askerlik’’ ve ‘’erken emeklilik’’ beklentisi içerisinde olan vatandaşlar, erken seçim kararı ile sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar sayesinde heyecanlanmaya başladı.

  Beklenti içerisinde olan vatandaşlar ‘’bedelli askerlik’’ ve ‘’erken emeklilik’’ taleplerini sürekli dile getirerek; erken seçim kararını olumlu yönde değerlendirmek istiyor.

   

  Sosyal medya üzerinden ‘’oy yok’’ paylaşımları

  Sosyal medya kullanıcıları, Cumhurbaşkanlığı ve Genel Milletvekilliği seçimlerin erkene alınması üzerine; cumhurbaşkanı adayları ve siyasi partilere paylaşımlar yoluyla mesaj veriyor. Kullanıcılar, paylaşımlarda ‘’Oy için önce bedelli sonra oy’’ ya da ‘’ Seçim bildirimlerinizde erken emeklilik için bir çözümünüz yoksa, oy beklemeyin oy yok’’, ‘’ EYT çözümü yoksa oy da yok’’ ifadelerine yer vererek beklentilere dair çözüm istiyor.

   

  Seçime 2 ay kalması ile hükümet…

  Seçimlere iki ay kalması nedeniyle, Meclis’in Mayıs ayı ortalarına kadar çalışması hükümetin planları arasında yer alıyor

  Cumhurbaşkanlığı seçimi için uyum yasası haftaya Meclis tarafından çıkarılacak. Hemen peşine yeni üniversitelerin kurulması ile ilgili yasa tasarımı gündeme alınacak.

  Murat Gürgen’in Habertürk Gazetesi’ndeki haberine göre; Meclis’in seçim nedeniyle mayıs ayı ortalarında kadar çalışmasının planlanması nedeniyle, meclis kapanmadan ‘’az maddeli’’ ekonomi içerikli uyum paketinin de yasalaşması hedefleniyor. Cinsel istismar mücadele yasa tasarısı ‘’komisyonlarda görüşülme’’ sürecinde kaldığı için vakit darlığından seçim sonrasına kalacak.

  1 300x300 - Bedelli askerlik ve erken emeklilik heyecanı!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ