son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Akıncılar, YPG’nin inine girdi

  Akıncılar, YPG’nin inine girdi

  Akıncılar, YPG’nin inine girdi

  Cyber-Warrior Türk Hacker Tim Akıncılar Grubu , YPG’nin internet sitelerine siber saldırı yaptı.

  İnternet üzerinden Türkiye’ye karşı nefret ve düşmanca tavır sergileyenlere  yönelik birçok operasyonu başarıyla tamamlayan Cyber-warrior.org’un Akıncılar timi, bu defa terör örgütü YPG’nin internet sitesini hackledi. ABD’li eski askeri personellerin YPG saflarına dahil olmak için YPG’nin resmî sayfasından yardım talebi ettikleri yazışmaları ele geçirdi.

  Akıncı Tim’i yaptıkları hack’i Youtube’den yayınladıkları video gün yüzüne çıkararak resmen YPG sitesini alay konusu haline getirdi. Ve ardından bundan gurur duyduklarını ifade ettiler. İzleyenler de aynı şekilde gururlandıklarını ifade ettiler.
  YPG sitesindeki tüm verileri ele geçiren Akıncı Tim’i ele geçirdikleri verilerin hepsini ortadan kaldırdı.
  Videoda yazışmaları da görünür şekilde izleyicilere sundular.

  Ele geçirdikleri siteye, “Bu site AKINCILAR tarafından mühürlendi. Biz Osmanlıyız, biz Türkiye’yiz, biz Akıncılarız!” notunu bırakarak Zeytin Dalı operasyonunda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin  her zaman yanında oldukları mesajını verdiler.

  Tim Akıncılar Grubu, yaptıkları açıklamalarda; “Akıncılar  olarak her zamanki  gibi Türkiye düşmanları ve İslam düşmanlarının bir bir ipini çekerek, tepelerine bindik” sözlerine yer verdi.

  YPG’li teröristlerin cezalarını keserek YPG’nin resmi internet sitesine Allah ’ın izniyle Akıncılar mührünü vurduk. Sahada TSK’nın teröristlerin inlerine girdiği gibi biz de bu şekilde inlerine girdik. Bu operasyon neticesinde birçok istihbarı öneme sahip bilgi ve belgeler de ele geçirilmiş oldu.
  “Bu bilgi ve belgeleri ilgili yerlere teslim edilecektir. Şeklinde konuştular.

   

  1 300x300 - Akıncılar, YPG'nin inine girdi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ