son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Apple’in iOS 12 hatalarını kaldırıyor

  Apple’in iOS 12 hatalarını kaldırıyor

  Apple’in iOS 12 hatalarını kaldırıyor

   

  Apple’in işletim sistemi olan iOS, bu sonbaharda kullanıcıları için iOS 12’yi çıkarıyor. iOS 12 de beklenen en önemli özelliklerden birisi de ebeveynlerin, çocuklarının telefon kullanımını takip edecek olması.

   

  Apple’in yıllık olarak geliştirdiği yazılım yükseltmeleri bu sonbaharda, birçok yeni özellik ile karşımıza çıkacak. Apple’in yeni işletim sistemi olacak iOS 12 ile Mac, iPad ve iPhone gibi cihazlarda, çocuklarının ne kadar ekranda kaldıklarını ebeveynler artık görebilecek. Dijital sağlık aracı olarak çıkaracağı bu yeni özellik ile iPhone X’in yüz tanıma sensörü tarafından kontrol edilebilecek.

  Apple’in 2018 yılında yapacağı güncelleme ile beklenen birçok özelliğin, 2019 yılı güncellemesine ertelendiği belirtildi. Bu özelliklerin arasında CarPlay, iPad ve iPhone için tekrardan dizayn edilen giriş ekranları ile hangi görüntülerin gösterileceğinin tavsiye edeceği Fotoğraflar uygulaması da bulunuyor.

  2 43 300x178 - Apple’in iOS 12 hatalarını kaldırıyor

  Bu özellikler, Apple’in gelişmesi ve yeni ürün sunma şeklinde büyük bir gelişim ihtiyacı olduğundan dolayı ertelendi.

  Apple’in bir sonraki iPad ve iPhone yazılım güncellemesi, yeni gelişim stratejisinin de ilk testi olarak sonbaharda olacak. Kod adının ‘’barış’’ olarak konuşulan bu güncellemeye, iOS 12 denilecek.

  Yapılacak olan bu güncelleme ile en büyük harekete tek bir 3. Parti uygulamanın Mac, iPad ve iPhone’larda çalışmasını sağlamak olacak. Bu gelişmelerin ışığında, şimdiden birçok kullanıcı büyük bir sabırsızlıkla 2018 sonbaharı bekliyor.

   

   

   

  1 300x300 - Apple’in iOS 12 hatalarını kaldırıyor

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ