son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Bir Yenilik Haberi de Twitter’dan Geliyor

  Bir Yenilik Haberi de Twitter’dan Geliyor

  Yenilik Haberi 1 300x200 - Bir Yenilik Haberi de Twitter’dan Geliyor

  Bir Yenilik Haberi de Twitter’dan Geliyor

  Sahiplerine ayrı bir prestij katan ‘’mavi noktalı’’ hesapları Twitter kullanıcıları daha fazla görecek. Jack Dorsey Twitter CEO’su, canlı yayında Twitter ile ilgili ‘’mavi noktalı’’ hesaplara ait sorun olduğunu kabul ederek, çözüm çalışmalarında olduklarını ‘’mavi noktalı’’ hesaba isteyen kişilerin sahip olacağı üzerinde çalışmalar yapıldığını belirtti.

  Herkes ‘’mavi noktalı’’ olacak

  Amerika Bülteni’nde yapılan habere göre Twitter CEO’su Jack Dorsey, ‘’Hesaplarla ilgili mevcut sorunun kaldırılarak, herkesin ‘mavi noktalı’ yani doğrulanmış hesaba sahip olmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu hesaba sahip olmak için kullanıcının kendi kimliğine yönelik detayları daha fazla paylaşması gerecek.’’ diyerek bunun bir sistem hatasını olduğunu ve Twitter’ın ‘’mavi noktalı’’ hesapları kendi tercihine göre belirlediği gibi bir sonuca kullanıcılarının ulaşmasını istemediklerini ve bu durumun kendilerini üzdüğünü belirtti.

  Yeni uygulama için tarih belirtilmedi

  Ürün müdürü David Gasca, amacın başlangıçta kişinin hesabını doğrulamak amacıyla kullandıklarını söyleyerek, mavi noktaların prestij olarak algılanması ya da statü sembolü olarak algılanması Twitter’ın da bunu destekler durumda yansıtılması bizleri çok rahatsız etti.

  Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Ürün Müdürü David Gasca’nın yaptığı açıklamalar sonucunda mavi noktaya tüm kullanıcıların nasıl ulaşacağı ve değişikliğe yönelik çalışmaların net ne zaman başlayacağı ile ilgili tam bir tarih belirtmediler.

  1 300x300 - Bir Yenilik Haberi de Twitter’dan Geliyor

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülden dedi ki:

   İçerik güzel. WordPress eklentileriniz ve temanızda cok hoş. Google Adsense ve Google News alırken problem yaşadınız mı? http://www.wpeklentileri.com sitesinde gördüm news başvurusu konusunu o yüzden ilgimi cekti.

  BİR YORUM YAZ