son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Cinsel İlişki Robotları ile İlişkiye Girmek…

  Cinsel İlişki Robotları ile İlişkiye Girmek…

  Cinsel İlişki Robotları ile İlişkiye Girmek…

  Son zamanlarda yaygınlaşan cinsel ilişki robotu ile ilişkiye giren erkekler, birer psikopat katil olabilir. Uzmanlara göre, yamyam ve nekrofil (ölü sevici) seri katil Jeffrey Dahmer gibi cinsel ilişki robotları ile ilişkiye giren erkeklerde tehlike altında bulunuyor.

   

  Cansız mankenler seri katiller tarafından kullanılmıştı

  Jeffrey Dahmer, kana susamış bir seri katil, 17 sevgilisini öldürmeden önce cinsel ilişki için cansız mankenleri kullandığını belirtmişti.17 sevgilisini öldüren kana susamış bir seri katil olmadan önce cinsel ilişki için cansız mankenleri kullandığını itiraf etmişti. Sevgilileri tarafından hayal kırıklığına uğrayan Dahmer, sevgililerinin uyuşturduktan sonra tecavüz ederek ilişkiye girmeye başlamıştı.

  2 32 300x200 - Cinsel İlişki Robotları ile İlişkiye Girmek…

  Robotlar tehlike saçıyor

  Profesör Kathleen Richardson, Robotik Etik ve Kültür Uzmanı olarak Dahmer’in partnerleri üzerinde cinsel ilişki sırasında tam güç olma takıntısının cinsel ilişki robotu kullanmasından kaynaklı olabileceği üzerine konuştu. Richardson, cinsel ilişki bebekleri ile Dahmer’in psikopatisi arasında ilişki olduğuna inanıyor. Bunu açıklarken de ‘’ Robottan empati öğrenemezsiniz. Onların duyguları yok, çünkü insan değil. Empati, başkalarının yaşadıkları hakkında düşünerek, hissetmekle alakalı bir duygudur. Bir robotla ilişkiye girdiğinizde onun isteklerini düşünmek zorunda değilsiniz ki ya da hissetmek gibi duyguya ihtiyaç duymuyorsunuz. ‘’ dedi.

  Dahmer adlı seri katil ifadesinde, sevgililerini birere nesne olarak gördüğünü itiraf etmişti. Bu konu ile Rus seksolog Lev Schceglov, ‘’psikopotik bozukluklar’’ ile seks bebekleri kullanmanın arasında kesinlikle ilişki olduğunu savunuyor.  Schcheglov, “Sahte bir taklittir bir robotla cinsel ilişkiye girmek ve tecrit ile psikopatlığa neden olabilir.’’dedi.

   

  1 300x300 - Cinsel İlişki Robotları ile İlişkiye Girmek…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ