son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

   2 74 300x200 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  İyi bir gamer olmak istiyorsanız; oyun denilince gözleriniz parlıyorsa sizler için rehber niteliğinde bir metin yayınladık. Belirli detaylara dikkat ederek iyi bir oyuncu olmanın mümkün olduğuna, diğer bir yandan da ‘gamer olmanın handikaplarına‘ değindik.

   

  İyi Bir Gamer Olmak İçin 5 Kural

   

  1- Kilo Alacağınızın Farkında Olun

  Evet, yanlış duymadınız. Dünya üzerinde hayatını oyun oynayarak kazanan birçok insan bulunuyorken, bunların birçoğunun ‘aşırı kilolu’ statüsünde olduğunu hatırlatalım. Dolayısı ile oyun dünyasına adım atmadan önce bu durumun farkında olmanız, buna göre önlem almanız sizin açınızdan son derece yararlı olacak detaylar arasında yer alıyor.

  1 4 300x169 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  2-Çalışma Sisteminizi Oluşturun

  İyi bir gamer olmanın ikinci adımı hiç kuşkusuz ki çalışma sisteminizi oluşturmak. Günün belirli ve belki de en yoğun saatlerinde oyuna girerek burada sürekli olarak zaman geçirmek; size başarılı bir gamer olma sıfatını kazandırabilir. Elbette, hayatınızın tamamının oyun olmaması gerek. Zira böyle bir durumda iyi bir gamerdan ziyade, bir oyun bağımlısı olmanız kaçınılmaz olacaktır.

  1 91 300x192 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  3- Klavyeyi Hızlı Kullanın

  Klavyeyi hızlı kullanmak başarılı bir oyuncu olmak isteyenlerin mutlaka sağlaması gereken şartlardan. Özellikle savaş oyunlarına ilginiz varsa A, S, D, W tuşları ile aranızın çok iyi olması gerektiğini söyleyelim. Doğru hamleler ile düşmanı etkisiz hale getirmek için klavyede oyuna dair her detayı inceleyin.

  1 90 300x200 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  4- Noob ve Hilelere Hazır Olun

  Web ve oyun dünyasının içerisinde olunca, çeşitli hilelere ve oyunda başarılı olmanızı engelleyecek hilecilere de hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bitiş noktasına ulaşmadan aldığınız bir hile, ne yazık ki o oyunu başarılı bir şekilde bitirememenize neden olabilir. Böyle bir durumda soğukkanlılığınızı koruyup, tekrar devam edin.

  1 300x169 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  5- Haritayı Doğru Kullanın

  Bugün, internet dünyasında oynadığınız birçok oyunun temeli bir haritaya dayanıyor. Ne yazık ki birçok oyuncu bu haritayı es geçtiğinden ötürü, oyunlarda göstereceği maksimum başarıyı gösteremiyor. Siz, siz olun; oyun esnasında karşınıza çıkacak haritadan gözlerinizi ayırmayın. Bu şekilde başarılı bir oyuncu olma yolunda ilk adaylardan birisi olabilirsiniz.

  1 93 300x119 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

   

  1 300x300 - İyi Bir Gamer Olmanın 5 Yolu

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ