son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Twitch’de Rekor Bağış Tam 4,7 Milyon

  Twitch’de Rekor Bağış Tam 4,7 Milyon

  Twitch’de Rekor Bağış Tam 4,7 Milyon

   

  Fransa’da yaşayan ve kendi halinde bir Twitch yayıncısı olan Ryu7z, 23 Ocak günü hayatının şokunu yaşadı. Canlı yayın esnasında Cs Go oynarken, bir takipçisi rekor bağışta bulundu.

  1 67 300x169 - Twitch'de Rekor Bağış Tam 4,7 Milyon

  Twitch’de Rekor! Bir anda şoka girdi

  Ryu7z nickli Twitch yayıncısı, François Hollande takma adını kullanan bir takipçisi tarafından rekor bir bağış yapıldı. Tamı tamına 1 milyon Euro’luk (4,7 milyon TL) bağış alan Fransız yayıncı, bir anda şoka girdi.

  Gözlerine inanamayan ünlü Twitch yayıncısı sevinç çığlıkları ve dansıyla bu bağışı kutladı. Ancak yayından kısa bir süre sonra yayıncı Youtube kanalından yaptığı bir açıklama ile herkesi şaşırttı. Twitch canlı yayını esnasında yapılan 1 milyon Euro’luk rekor bağışın fake yani sahte olduğunu açıkladı. Twitch kullananlar böyle bir şeyin olamayacağı yönünde… Bu sebeple ünlü yayıncının doğruyu mu yoksa korkudan mı böyle söylendiği bilinmemekte.

   

   

  1 300x300 - Twitch'de Rekor Bağış Tam 4,7 Milyon

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ