son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Xiaomi Mi A1 Yeni Güncelleme İle Sorun Çıkardı

  Xiaomi Mi A1 Yeni Güncelleme İle Sorun Çıkardı

  Xiaomi Mi A1 modeli yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte bazı sorunlar çıkardı. Kullanıcıların cihazlarına yeni güncelleme gelmesi ile birlikte sevinçlerini kursaklarında bırakan Android 8.1 Oreo sistem güncellemesinin yayınlanmasının ardından cihazlarda kasma, donma, kendi kendine kapanma problemlerinin meydana geldiği doğrulandı. Bazı kullanıcıların cihazlarında ise sık sık batarya azalması yaşamaya başladıkları ortaya çıktı

  Bazı Xiaomi Mi A1 kullanıcıları ise güncellemenin henüz kendilerine ulaşmadığını ve bundan dolayı sorun yaşadıklarına değinerek, bu konuda Xiaomi yönetiminden açıklama yapılması gerektiğini ifade etti.

  Güncellemeleri Sorunsuz Vermesi İle Ünlü

  Xiaomi markasının ünlü olduğu ve sevilerek kullanılmasının bir diğer nedeni de güncellemeleri sık sık ve sorunsuz olarak cihaz kullanıcılarına vermesi. Çinli teknoloji üreticisi, bu konuda başarıları ile dünyaya ”nam” salarken en fazla ilgi gördüğü ve en fazla beğeni kazandığı konulardan bir tanesi olan güncellemeler konusunda sorunlar yaşaması elbette şaşkınlıklara sebep olmuş durumda. Yakın zamanda Xiaomi Mi A1 modeline yeni güncelleme yayınlanarak sorunun çözülmesi ve bu sorunun çözülmesi ile kullanıcıların yeni güncellemeyi sorunsuz olarak kullanabilecek oldukları iddia edilmekte.

  3 300x300 - Xiaomi Mi A1 Yeni Güncelleme İle Sorun Çıkardı

  27 yaşındaki Mert, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümü mezunu olmakla birlikte profesyonel olarak İngilizce bilmektedir. Hobileri arasında yüzmek ve dünyayı dolaşmak vardır.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ