son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Yeni Özelliği ile WhatsApp İşinizi Kolaylaştıracak!

  Yeni Özelliği ile WhatsApp İşinizi Kolaylaştıracak!

  Yeni Özelliği ile WhatsApp İşinizi Kolaylaştıracak!

   

  Günümüzde yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeniliklere ara vermeden devam ediyor. Yeni çıkacak özellikle birlikte kullanıcıların emoji arama derdi son bulacak.

  WhatsApp, yaptıkları ile son günlerde gündemden düşmüyor. Tuşlu telefonlara yönelik çıkaracağı uygulama ile ilgili açıklamaları ile gündemden düşmezken, şimdiki hedefinin emojiler olduğunu açıklaması ile gözler yine WhatsApp’a çevrildi.

   

  Arama barı WhatsApp emojileri için geliyor

  WhatsApp’ın Android’ler için yayınladığı beta sürümündeki yeniliklere, bir yenisini daha ekleyerek; emoji arama derdine son verecek. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, emojiler bölümüne arama barı eklenerek; anahtar kelimenin girilmesiyle birlikte istenilen emoji bulunabilecek. Örneğin; gülen yüz arama barına yazıldığı anda WhatsApp, önünüze sadece gülen yüz emojilerini getirecek ve istediğiniz emojiyi sohbette kullanarak, duygularınızı ifade edebileceksiniz. Arama barının özellikleri sadece bu kadar ile de bitmeyecek.

   

  Instagram’daki özelliği de ekleyecek…

  Arama barı kullanıldığında sadece emojilere değil, eğlenceli GİF’lere ve stickerlara da ulaşılabilecek. İnstagram hikayelerinde kullanılabilen anahtar kelimesi ile bulunan GİF ve stickerlar WhatsApp’ta da karşınıza sıralanacak. İstenilen GİF ya da sticker kullanılarak mesajlaşmaya devam edilebilecek.

   

  Mesajlaşmalara hız kazandırmaya WhatsApp devam edecek

  WhatsApp yaygın olarak kullanılan bir mesajlaşma uygulaması ve mesajlaşmada hızlı olmak oldukça önemli. O yüzden dakikalarca emoji, GİF ya da sticker arama eziyetine arama barı ile son vererek; mesajlaşmanın hızlanmasına destek olacak.

  1 300x300 - Yeni Özelliği ile WhatsApp İşinizi Kolaylaştıracak!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ