son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Çağatay Ulusoy, Serenay’ın Fotoğrafını Yanlışlıkla Beğenince…

  Çağatay Ulusoy, Serenay’ın Fotoğrafını Yanlışlıkla Beğenince…

  Çağatay Ulusoy, Serenay’ın Fotoğrafını Yanlışlıkla Beğenince…

  Eski aşkı Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını yanlışlıkla beğenen Çağatay Ulusoy, 10 saniye içinde beğenisini geri aldı. Daha önceden de yanlışlıkla beğenide bulunan Ulusoy, beğeniyi geri alarak çifte fiyaskoya neden oldu.

  cagatay Ulusoy 300x169 - Çağatay Ulusoy, Serenay'ın Fotoğrafını Yanlışlıkla Beğenince...

  Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya’yı yine yanlışlıkla beğenince…

  Geçen ay Serenay Sarıkaya ‘’Fi’’ fragmanını paylaşmıştı. Çağatay Ulusoy geçen ayda yine bilmeden Sarıkaya’nın paylaşımını beğenmişti. Bu ayda Elle dergisi için yaptığı çekimlerden paylaştığı fotoğrafı beğendi.  Yalnız bu sefer yapmaması gereken şeyi yaparak, beğeniyi geri aldı. Tam anlamıyla buna ‘’sıvamak’’ deniliyor.

  Bütün bu yaptıklarından sonra Çağatay Ulusoy, kızgınlıkla telefonu fırlatıp attı mı yoksa amuda mı kalktı ya da kızgınlığını atmak için bütün gücü ile yastığa kapanarak çığlık mı attı bilemiyoruz. Ama böyle istenilmeden atılan like’lar rezil olunmasına neden oluyor. Hissettiğiniz bu duyguyla uzak ülkelere gidip, bir daha dönmek istemezsiniz.

  cagatay Ulusoy 1 300x229 - Çağatay Ulusoy, Serenay'ın Fotoğrafını Yanlışlıkla Beğenince...

  Yanlışlıkla beğenmeleri engellemek için…

  Stalking kurumunun da kendine has kuralları vardır. Touch pad’lerde çift tıklama ile zoom özelliğini kullanmaya çalışırken güzel bir like’da yapmış oluyorsunuz. Hele bir de elinizde İphone varsa, tehlike daha büyük, çünkü beğeniyi geri de alsanız ekranda beğeni görülüyor. Bunun için İnstagram’ın bu duruma çözüm bulunarak çift tıklama ile beğenmeyi tek olarak değiştirilmeli. Böylelikle istenmeyen beğenmelerin önüne geçilebilir.

  Profesyonel stalkerlar, beğenme gibi yanlışlıkları engellemek için İnstagram’ı masaüstü versiyonunu kullanıyor. Dikkat edilecek diğer husus ise, uykudan önce telefon elinize alınıp sosyal medyada gezinmemek olacaktır.

   

  1 300x300 - Çağatay Ulusoy, Serenay'ın Fotoğrafını Yanlışlıkla Beğenince...

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ