son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  ABD Başkanı Donald Trump İdam İstiyor!

  ABD Başkanı Donald Trump İdam İstiyor!

  Donald Trump İdam İstiyor!

  trump uyusturucu 300x178 - ABD Başkanı Donald Trump İdam İstiyor!

  Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump idam istiyor. Uyuşturucu ile mücadele hususunun Amerika için en mühim mevzulardan biri olduğunu ifade ederek, “Uyuşturucu satıcılarına karşı sert cezalar veremiyorsak vaktimizi boşa harcıyoruz demektir. Bu sert cezalar, idam cezasını da içine alıyor.” dedi.

  ABD Başkanı Donald Trump, New Hampshire eyaletin de yapılan uyuşturucu karşıtı gösteride yapmış olduğu konuşmada, uyuşturucu satıcılarına karşı sert ve ciddi uyarılar yaptı.

  Donald Trump, “Başkanlığım boyunca ülkemizin en öncelikli konularından biri de uyuşturucu ile mücadele olmuştur.” açıklamasını yaparak, uyuşturucu satıcılarına karşı yüz binlerce kişinin ölümüne sebep olduğuna vurgu yaptı.

  Trump, “Uyuşturucu satıcılarına karşı gerekli sert tedbirleri alamıyorsak vaktimizi boşa harcıyoruz anlamına geliyor. Bu dert önlemler idam cezasını da kapsar.” açıklamasını yaptı. Bu açıklamalar ile birlikte Donald Trump idam istiyor iddiaları doğrulanmış oldu.

   

  Beyaz Saray’dan Resmi Açıklama

   

  Trump’ın en çok ağır suçlara karışmış birçok uyuşturucu satıcılarını hedef alan cümleleri ile aynı anda Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada da Donald Trump’ın uyuşturucu satıcıları ile nasıl savaşacağının detayları paylaşıldı.

  Bazı durumlarda ABD Adalet Bakanlığının uyuşturucu satıcılarına karşı idam cezası verebileceğini ifade eden açıklamada, ABD başkanlarının uyuşturucu satıcılarına karşı idam cezası getirebileceğini konu alan ilk resmi açıklama oldu.

  Trump’ın seçim vaatlerinden olan “uyuşturucu ve uyuşturucu satıcıları ile mücadele” konuları, başkanlık süresi boyunca en çok bu alanlara ilişkin kararlara imza attı.

  Daha çok Latin Amerika ülkeleri ve Meksika’dan Amerika’ya geçiş yapan uyuşturucu kaçakçıları ile mücadele etmek için hudut boyunca duvar örülmesi gibi pek çok karar alan Donald Trump, Demokrat Partililer tarafından, “mevzunun kaynağına inmeden çözüm bulmak” ile suçlanıyor.

   

   

  1 300x300 - ABD Başkanı Donald Trump İdam İstiyor!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ