son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Barack Obama Netflix’le Yeni Bir Proje İçin Masaya Oturdu

  Barack Obama Netflix’le Yeni Bir Proje İçin Masaya Oturdu

  Barack Obama 1 300x200 - Barack Obama Netflix'le Yeni Bir Proje İçin Masaya Oturdu

  Barack Obama Netflix’le Yeni Bir Proje İçin Masaya Oturdu

  2016 Kasım ayında ABD Başkanlık görevinden ayrılan Barack Obama ile eşi Michelle Obama‘nın yeni iş olarak Netflix ile içerik üretimi, çevrimiçi film ve dizi platformu gibi konularda görüşme yaptığı söylentiler arasına girdi.

  Netflix ile görüşmeler devam ediyor

  New York Times gazetesinin haberine göre ABD eski başkanı ve eşi Michell, Netflix ile görüşmeler içerisinde… Habere göre henüz bir anlaşma söz konusu değilken, içerik üretmek, çevrimiçi film ve dizi platformu konularında sadece Netflix ile çalışabileceği belirtildi. Netflix ile özel içerikler üretilerek farklı bir çalışma yapılmasının planlandığı fakat program sayısı ya da format hakkında belirsizliğin olduğu belirtildi. Barack Obama’nın program moderatörlüğü yapacağı ve konuların başkanlık dönemindeki tartışmalı konular içinden seçilebileceği belirtiliyor. Eşi Michelle Obama’nın beslenme ve sağlık gibi konular üzerine programlar yapabileceği söylenildi.

  Eleştirmenlere yanıt amacı olmadan ilham verici hikayelere yer verilecek

  New York Times’ın haberine göre, Obama çifti tarafından yapılacak olan Netflix programlarının Başkan Trump’a yönelik atıflarda bulunmayacağı ya da muhafazakarları eleştiri amaçlı olmayacağı belirtiliyor. Sadece ilham verici özelliği olan hikayelere yer verileceği şeklinde olacağına dair bilgiler edinildiğini belirtti.

  Konu ile ilgili en yetkin kanal ile Netflix ile iletişime geçilmek istense de, Netflix açıklama yapmamayı tercih etti ve yorum yapmadı. İlerleyen günlerde konu ile ilgili açıklanma yapması bekleniyor.

  1 300x300 - Barack Obama Netflix'le Yeni Bir Proje İçin Masaya Oturdu

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ