son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Başkan Donald Trump: Artık Tehdit Değil, Rahat Uyuyabilirsiniz

  Başkan Donald Trump: Artık Tehdit Değil, Rahat Uyuyabilirsiniz

  ABD Başkanı Donald Trump, ABD’ye döner dönmez açıklama yaptı. Kuzey Kore sorunu ile ilgili bugüne kadar eski yönetimlerin en ufak bir adımı olmadığını, kendisinin ise ABD’nin en büyük sorunlar arasında gördüğü Kuzey Kore sorununu gördüğüne değinen Trump, ”bu gece hiçbir tehdit olmadığı için rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Bundan sonra bizim için Kuzey Kore nükleer bir tehdit değil” benzeri açıklama yaptı.

  Kuzey Kore Devlet Komisyonu Başkanı Kim Jong-un ile görüşen ABD Başkanı Donald Trump, bu görüşme sonucunda birçok anlaşmaya imza atmış ve ikilinin belirli bir süre sonra tekrar görüşecek olduğu açıklanmıştı. Trump’ın Kuzey Kore plajları ile ilgili yaptığı açıklamalarda birebir olarak basına yansımış ve Kuzey Kore’nin gelecekte otel ve turizm konusunda ABD tarafından desteklenerek çok iyi seviyeye çıkabilecek olduğu açıklanmıştı.

  Planlar Belirlendi

  ABD ile Kuzey Kore arasında ekonomik olarak yapılacak olan planlamalar henüz daha tam kesin olarak belirlenmemesine rağmen yakın gelecekte yapılacak ikinci görüşme ve heyetler tarafından yapılacak görüşmelerde ekonomik konuların netliğe kavuşması bekleniyor.

  3 300x300 - Başkan Donald Trump: Artık Tehdit Değil, Rahat Uyuyabilirsiniz

  27 yaşındaki Mert, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümü mezunu olmakla birlikte profesyonel olarak İngilizce bilmektedir. Hobileri arasında yüzmek ve dünyayı dolaşmak vardır.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ