son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Melania Trump: Vicdanla Yönetilen Bir Ülkeye İhtiyacımız Var

  Melania Trump: Vicdanla Yönetilen Bir Ülkeye İhtiyacımız Var

  Birleşik Devletler (ABD) Başkanı Donald J. Trump’ın eşi Melania Trump’ın Washington yönetimince alınan göçmen kararlarından dolayı büyük üzüntü duyduğu ve bu üzüntüsünü net olarak dile getirerek eşi Başkan Donald J. Trump’ı bu konuda uyardığı iddia edildi. Trump yönetiminin Meksika’dan gelen göçmenler hakkında acımasız kararlar alarak çocukları ailelerinden ayrı bıraktığına değinen Melania, bunun bir dram olduğunu ve buna asla izin verilmemesi gerektiğini ifade etti.

  Amerikan yönetiminin bu ve buna benzer göçmen konularında karar vererek daha fazla saygı ve daha fazla olanakları arttırması uyarısında bulunan Melania Trump, Washington yönetimini ”vicdanlı” kararlar almaya davet etti.

  Anında Gönderiyor

  ABD kaçak olarak ülkeye giren Meksikalı göçmenleri anında geri gönderirken, bazı ülkelerden gelen göçmenlerin ülkenin sınırlarına dahi yaklaşmasına izin vermeyerek büyük bir insanlık ayıbına imzasını atıyor. Washington yönetimince bu konularda alınan sert kararlar ülke vatandaşlarınca onay alırken, bazı ABD’lilerin ise bu durum karşısında çocukları ABD’de yaşayan ailelere izin verilmesi gerektiği, diğer mültecilere ise izin verilmemesi gerektiği görüşü hakim.

  3 300x300 - Melania Trump: Vicdanla Yönetilen Bir Ülkeye İhtiyacımız Var

  27 yaşındaki Mert, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümü mezunu olmakla birlikte profesyonel olarak İngilizce bilmektedir. Hobileri arasında yüzmek ve dünyayı dolaşmak vardır.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ