son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Son Dakika… Memur ve Memur Emeklilerine İkramiye Müjdesi!

  Son Dakika… Memur ve Memur Emeklilerine İkramiye Müjdesi!

  Memur ve Memur Emeklilerine ikramiye Müjdesi

   ikramiye mujdesi 1 300x166 - Son Dakika... Memur ve Memur Emeklilerine İkramiye Müjdesi!

  Bu sene bayramın, memur ve emeklilere erken geleceğe benziyor. KPDK mart ayı içerisinde toplanacak, memur ve memur emeklileri için bayram ikramiyesi verilmesinin gündeminde olması bekleniyor.

   

  Memur ve memur emeklilerinin gözü KPDK’nın açıklamalarında…

  Bayram ikramiyesi bekleyen memur ve memur emeklileri, KPDK tarafından yapılacak kritik toplantıyı bekliyor. Gözü kulağı KPDK toplantısında olan memur ve emekliler, toplantının bitiminde olumlu karar çıkmasını umut ediyor. Bu toplantıdan olumlu karar çıkarsa, SSK ve Bağ-kur emeklileri içinde ikramiye yolu açılmış olacak.

  Ağustos ayında yapılan toplu sözleşme görüşmelerinde karar bağlanamayan konular, KPDK gündemine geliyor. KPDK, toplu sözleşme sonrası ilk Kasım ayında toplanırken, ikinci toplantı Mart ayında yapılacak. Toplantının en kritik konusu; Ramazan ve Kurban Bayramları’nda memur ve memur emeklisine ikramiye verilmesi talepleridir. Memur-Sen, verilecek ikramiyenin ek gösterge dahil aylık en yüksek memur maaşının 2 katı olması gerektiği belirtilmişti. Bu nedenle memur ve memur emeklisinin gözü, kulağı KPDK toplantı sonuçlarında…

   

  SSK ve Bağ-Kur Emeklileri de Umutla Bekliyor

  KPDK toplantısından olumlu sonuç çıkması, SSK ve Bağ-kur emeklileri için ikramiye kapısını açacak.. Çünkü Memur-Sen, Ramazan ve Kurban Bayramları’nda SSK ve Bağ-Kur emeklilerine de bir maaş ikramiye talep etmişti.

  KPDK toplantısı sonucunda çıkan kararla memur ve memur emeklileri sevinirse, SSK ve Bağ-kur emeklilerinin umutla bekleyişleri gerçeğe dönüşerek; bir maaş ikramiye almaları söz konusu olacaktır.

  1 300x300 - Son Dakika... Memur ve Memur Emeklilerine İkramiye Müjdesi!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ