son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Uludağ Ekonomi Zirvesi 23-24 Mart’ta Düzenlenecek

  Uludağ Ekonomi Zirvesi 23-24 Mart’ta Düzenlenecek

  Uludağ Ekonomi Zirvesi`ne Doğru…

   

  23-24 Mart’ta Türkiye, dünyadan siyaset, ekonomi ve iş alanındaki önemli kişilere ev sahipliği yapacak, Bursa`da Uludağ Ekonomi Zirvesi gerçekleşecek. Bursa Uludağ’da düzenlenecek olan, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından organize edilen zirvede iki gün boyunca iş, ekonomi ve siyaset dünyasından üst düzey isimler görüş bildirimi yapacak. 200’e yakın katılımcı ile yapılacak zirvenin ana konusu ’’Gelecek’’ olarak belirlendi.

  Zirvede Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek‘in konuşmacı olarak katılması beklenirken, zirveye katılacak olan diğer katılımcıların ismi Hollanda Eski Sağlık ve Spor Bakanı Ab Klink, Ortadoğu ve Türkiye Dow Hindistan Başkanı Luciano Poli,  Gelecek Bilimcisi DaVinci Enstitüsü bilim adamı Thomas Frey, Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Genel Müdürü Temel Kotil, Hazine Müsteşarı Osman Çelik, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Borsa İstanbul İcra ve Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, TAV Hava Limanları Holding Başkanı Sani Şener, Atlantik Konseyi Kıdemli Üyesi Anders Aslund ve Avrupa Genç Çiftçiler Konseyi Başkanı Jannes Maes olarak belirtildi.

  Amerika, Suudi Arabistan, Endonezya, Çin, Şili, Almanya, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Nijerya, İngiltere ve Danimarka gibi çok farklı ülkeden gelen katılımcılar ekonomi zirvesinde konuşma yapacak.

  Uludag Ekonomi Zirvesi 1 300x168 - Uludağ Ekonomi Zirvesi 23-24 Mart'ta Düzenlenecek

  Zirvenin açılışı 23 Mart

  23 Mart’ta zirvenin açılışı gerçekleştirilecek. Zirvenin açılışında Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü Mehmet Rauf Ateş, Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Özgür Maraş ve Orta Doğu ve Türkiye Dow Hindistan Başkanı Poli açılış konuşması yapacak.

  İş dünyasının temsilcilerine Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek hitap edecek ve iki gün boyunca 15 oturum gerçekleştirilecek ve zirve 2018 yılında ilk kez düzenlenecek “Stars Of Region Yarışması” ile ödül töreni ile bitirilecek.

  1 300x300 - Uludağ Ekonomi Zirvesi 23-24 Mart'ta Düzenlenecek

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ