Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı 7/24 Haberciniz - 7/24 Haber | Son Dakika Haberler son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Ercan Yazgan 225x300 - Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Ercan Yazgan, tedavi gördüğü hastaneden hayatını kaybetmişti. Ercan Yazgan, Üsküdar Şakirin Cami’sinde düzenlenen törenle yolcu edilirken, çok sayıda usta meslektaşı cenaze töreninde Yazgan’ı yalnız bırakmadı.

  71 yaşındaki usta oyuncu geçen hafta felç geçirerek hastaneye kaldırılmıştı ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti. Üsküdar Şakirin Camisi’nde ikindi namazına müteakip düzenlenen cenaze töreni ile toprağa verildi.

   

  Oğlu Can Yazgan taziyeleri kabul etti.

  Cenaze namazından sonra cami avlusuna getirilen Ercan Yazgan’ın na’şı üstüne Fenerbahçe bayrağı konuldu. Cenaze töreninde ailesi, meslektaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Oğlu Can Yazgan, çok üzgün görülürken, eş dost ve sevenlerin taziyelerini kabul etti.

  Ferdi Akarnur, en son geçen yıl görüştüklerini belirtirken ‘’ Bir yerde oturup sohbet ettik. İyi görünüyordu ve bir sıkıntıdan bahsetmemişti. En son ayın birinde telefonla görüştük ve ne yazık ki Can Yazgan ise ‘’ Beyni pıhtı attı ve buna bağlı komplikasyonlar oluştu ve o yüzden kendisini kaybettik.’’ dedi.

  Ercan Yazgan 1 300x169 - Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  ‘’Çok hüzünlüyüz …’’

  Ercan Yazgan ile ‘’Bizimkiler’’ dizisinde birlikte oynayan Ali Uyandıran ‘’ Çok hüzünlüyüz, çalışma arkadaşlığının dışında bir dostluğu paylaştık.’’ dedi.

  Süheyl Uygur’da Ercan Yazgan’ın cenaze törenine katıldı ve tiyatro oyuncusu Uygur. ‘’ Çocukluğumuzdu kendisi, çok üzgünüm. Türk tiyatrosuna katkısı büyüktür. Güzel şeyler bıraktı. Nur içinde yatsın.’’ dedi.

  ‘’Çok erken bir veda oldu.’’

  Nuri Alço’da katıldığı törende çok üzgün olduğunu söyleyerek ‘’ Çok erken bir veda oldu. Çok güzel ve değerli bir insanı kaybettik. Başımız sağ olsun.’’ dedi.

  1 300x300 - Ercan Yazgan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ