son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Çiftlik Bank İle İlgili Flaş Gelişme! Teslim Oldu…

  Çiftlik Bank İle İlgili Flaş Gelişme! Teslim Oldu…

  Çiftlik Bank Vurgunu İle Nam Salan Mehmet Aydın’ın Eşi Teslim Oldu!

  sila aydin 300x177 - Çiftlik Bank İle İlgili Flaş Gelişme! Teslim Oldu...

  Çiftlik Bank hortumu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Çiftlik Bank’ın CEO’su Mehmet Aydın ve eşi olan Sıla Aydın, yayılan iddiaların aksine resmi olarak boşanmadıkları ortaya çıktı. Firari Mehmet Aydın, eşine nafaka ödemeyi bile kabul etmedi. Ailenin avukatlığını yapan Abdullah Yörük, “Mehmet Aydın ve abisi Uruguay’a kaçtı ve orada bir inşaat şirketi açtılar” dedi. Kayınpeder olan Hakan Sosyal ise, 2018’in başında bir şirket kurduğu gün yüzüne çıktı. Sıla Aydın’ın çevresi ve ailesinden gelen tehditler sebebiyle koruma talebinde bulunacağı öğrenildi. Aynı zamanda Sıla Aydın, Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek teslim oldu. Soruşturma hakkında gizlilik kararı yer alıyor.

  Ailenin Avukatı: “Uruguay’da İnşaat Sektörüne Girdi”

   

  Ailenin avukatı olan Abdullah Yörük, Mehmet Aydın ve ağabeyi ile birlikte Uruguay’a kaçtıklarını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Mehmet Aydın’ın kayınpederi olan Hakan Sosyal, geçen yılın ekim ayında Çanakkale Dora Gıda’yı 1 milyon liraya Mehmet Aydın’ın şirketine sattı. Ve bu satıştan tam 1 milyon lira kar elde etti.” dedi.

   

  19 Şubat’ta Adreslerini Değiştirdi

  Mehmet Aydın en son 19 Şubat’ta İstanbul’da bulunan adresini değiştirdiğini aktaran avukat Yörük, “O tarihten beri kendisine ulaşamıyoruz. Yurt dışına kaçtı ve buradan gasp ettiği paralarla orada inşaat işi yapıyor. Bununla beraber Uruguay vatandaşlığını da almış durumda” şeklinde konuştu.
  Mehmet Aydın’ın en son geçen 19 Şubat’ta İstanbul’da oturduğu adresini değiştirdiğini söyleyen Av. Yörük “O tarihten bu yana kendisine ulaşılamıyor. Uruguay’a gitmiş. Yurt dışına çıkardığı iddia edilen paralarla da Uruguay ve Arjantin’de inşaat işi yapıyor. Uruguay vatandaşlığı da almış” şeklinde konuştu.

   

  1 300x300 - Çiftlik Bank İle İlgili Flaş Gelişme! Teslim Oldu...

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ