son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Onlara Mezar Ederiz!

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Onlara Mezar Ederiz!

   

  Ak Parti Ankara 6. İl Kongresi’nin dışına kadar ulaşan binlerce insana hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2019 yılında gerçekleşecek seçimlerde sandıkları patlatmaya hazır mısınız?” şeklinde kalabalığa sordu.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ankara İl Kongresi’nden evvel, salonun dışında kalan insana seslendi.

  ‘Ülkemizi bölmek isteyenlere burayı mezar ederiz” şeklinde konuşan Recep Tayyip Erdoğan’ın hitabının ana hatları şöyle: “Ankara’da gerçekleşen bu kongremizde heyecanınız, coşkunuz Ankara’yı oldukça farklı bir yere taşıyor. Ben buna gönülden inanıyorum. 16 Nisan’da beklentilerimizin çok altında bir sonuçla karşılaştıysak da şu an, 2019 Mart ve 2019 Kasım‘da sandıkları patlatmaya hazır mıyız? Kapı kapı gezmeye var mıyız? Gerçekleşen bu 6. Kongremiz ile beraber çok daha fazla güç kazanarak, heyecanlı bir biçimde geleceğe doğru ilerliyoruz.

  Kardeşlerim, bizlerin rabiası var. Bize gayrılık yok. Bize ayrılık yok. Bizler 780 bin km kareye, 18 milyon metre kareden geldik. Şu an ilmik ilmik dokuyoruz, dokumaya da devam edeceğiz. Bu toprakları parçalamak, bölmek isteyenlere burayı mezar ederiz mezar. Bu ülkeyi çok daha güçlü bir duruma getireceğiz.

  3 Yabancı Terörist Öldürüldü

  3 5 300x169 - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Onlara Mezar Ederiz!

  Terör örgütü YPG saflarına katılan 3 yabancı uyruklu teröristin öldürüldüğü açıklandı.

  Teröristlerin bugün gerçekleştirdiği açıklamada, Hollanda, Fransız ve İspanyol uyruklu 3 kişinin öldürüldüğünü açıkladı. Öldürülen teröristlerin isimleri şöyle:

  Samuel Prada Leon – İspanyol

  Olivier François Jean Le Clainche – Fransız

  Sjoerd Heeger – Hollandalı

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ