son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Emekliye Üçlü Ödeme!

  Emekliye Üçlü Ödeme!

  Bu yaz emekliler için kazançlı geçiyor. Emekliler için getirilen iki kez bayram ikramiyesi müjdesi ile rahatlayan emekliler, temmuz ayında da zamlı maaşlarına kavuşacak. Emeklilere ne kadar zam yapılacak? Emeklilere yönelik gelir takviminde neler var? İşte detaylar…

  Memur, SSK ve Bağ-Kur emeklileri 7-8 Haziran tarihlerinde bu yıl ilk kez uygulanan bayram ikramiyesi ödemelerini aldılar. Aynı zamanda SSK ve Bağ-Kur emeklileri bayram nedeniyle maaşlarını da erken aldı. Şimdi sırada emekliler için temmuz zammı var. SSK ve Bağ-Kur emeklilerine bu yılın ilk ayı oranında çıkan enflasyon oranında zam yapılacak ve memur emeklilerine de %3,5 zam ile birlikte enflasyon farkı kadar zam yapılacak.

  Memur emeklileri yine maaşların temmuz ayının 1 ile 5 ‘i arasında alacak ve zam farkı da Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenecek tarihte yatırılacak. Aynı zamanda emeklilerin maaşları ile birlikte ek ödemelerde de artış söz konusu olacak. Temmuz maaşları ek ödemelerin yükselmesi ile birlikte daha da artacak.

  Erken maaş haberi yine var!

  Ağustos ayında emekliler Kurban Bayramı için ikramiye alacak. İkramiyeler 1-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında ödenecek ve ödeme tarihi net olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirtilecek ve SSK ve Bağ-Kur emeklilerine bayram için erken maaş ödemesi yapılabilecek.

  Gelir Takvimi

  • 1-5 Temmuz: Memur emeklilerinin maaşları yatırılacak.
  • 3 Temmuz: Zam oranları belli olacak.
  • 17-28 Temmuz: SSK ve Bağ-Kur emeklileri zamlı maaşlarını alacak.
  • 1-17 Ağustos: Bayram ikramiyesi ödenecek.
  • 1-5 AĞUSTOS: Memur emeklileri maaş ödeme tarihi.
  • 17-28 AĞUSTOS: SSK ve Bağ- Kur emeklileri maaş ödeme tarihi

   

   

  1 300x300 - Emekliye Üçlü Ödeme!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ