son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Erbakan Vakfı’ndan Saadet Partisi’ne Tepki!

  Erbakan Vakfı’ndan Saadet Partisi’ne Tepki!

  Erbakan Vakfı’ndan Saadet Partisi’ne Tepki!

  “Erbakan Ödülleri” ismi ile bir tören yapan Saadet Partisi, törene davet ettikleri Ruşen Çakır ve Uğur Dündar’a gibi birkaç isime ödül verdi. Tören görüntülerinin sosyal medyaya yansıması sonucunda, Saadet Partisi’ne tepkiler çığ gibi yükseldi. Erbakan Vakfı yapılan tören ile ilgili açıklamada bulundu.

  Saadet Partisi tarafından düzenlenen “Erbakan Ödülleri” adındaki törene bir zamanlar namazlar kılan öğrencileri teröristmiş gibi gerilim müziği ile beraber haber bültenlerine aks eden Uğur Dündar ve Ruşen Çakır gibi isimlerin katılması ile beraber ödüllendirilmeleri gecenin en çok tartışılan konusu haline geldi.

  Ayrıca yapılan törende, Abdullah Gül ile Temel Karamollaoğlu salona beraber katılmış, ve verilen fotoğraf, “siyasi mesaj” tartışmalarına neden olmuştu

  Fatih Erbakan, konu ile ilgili içinde çok sert sözlerin yer aldığı bir açıklama yaptı.

  Erbakan Vakfı Tarafından Yapılan Açıklama

  “Erbakan ismine sıcak ve yakın duruşta olan binlerce vatandaşı partiden uzaklaştırdılar. ”

  Saadet Partisi yönetiminde bulunanlar, İslam Dünyası Ve Türkiye’ de yaşanmış olan ve yaşanan olaylara odaklanmak, Millî Görüş çizgisine ve Akılcılığa dayanarak çözüm üretmek yerine, Erbakan Vakfı’nda bulunmuş yakın duruş sergilemiş ve görev görev almış olan binlerce partiliyi, yıllar içerisinde partiden uzaklaştırdılar. Kendi toplumunu dışlayarak haksız ve kuvvete bağlı fikirlerle, Millî Görüş çizgisini ve tabanı baştan sona değiştirmiş ve farklı bir siyasi rota içerisine sokmuştur.

  1 300x300 - Erbakan Vakfı'ndan Saadet Partisi'ne Tepki!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ