son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Erdoğan ile Arınç görüşmesinden ilk yorum Arınç’tan geldi

  Erdoğan ile Arınç görüşmesinden ilk yorum Arınç’tan geldi

  Erdoğan ile Arınç görüşmesinden ilk yorum Arınç’tan geldi ‘’Ben iyi bir AK Partiliyim ve partiye zarar verecek bir girişimde bulunmam söz konusu olamaz.’’

  Sürpriz bir şekilde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesini değerlendiren Arınç ‘’ Ben iyi bir AK Partiliyim, partiye zarar verecek herhangi bir girişimde bulunmam.’’ diye konuştu.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi’nde görüşme yapan ve 1 saate aşkın süren görüşme sonrasında Bülent Arınç,  gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

  Arınç gazetecilere ‘’Neden bu kadar heyecanlandınız ki, değişik bir durum söz konusu değil. Cumhurbaşkanımızın daveti üzerine geldim ve 1 saate aşan bir sürede güzel ve olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Güncel konular ve partimiz ile ilgili konular üzerinde görüştük. Bazı konularda fikrimi aldı ve bundan sonra da görüşmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimler hayırlara vesile olur. Şahsım adına Cumhurbaşkanımıza ve partime başarılar diliyorum.’’ dedi

  Abdullah Gül ile ilgili sorulara cevap verdi

  Birçok konu ile ilgili konuştuklarını belirten Bülent Arınç, Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanlığı ile ilgili konuşuldu mu diye soru sorulması üzerine  ‘’Ben aktif olarak siyaseti bıraktım. Güzel ve olumlu bir görüşmeydi. Ben partimin yaptıklarından çok memnunum. Partinin kurucuları arasındayım ve bu partinin ülkemiz açısından çok önemli hizmetleri olduğunu düşünüyorum. Seçimlere daha çok var ve bu konuda kanaat bildirme şansını umarım bulurum. Her konuyu görüştük ama açıklama yetkisine ben sahip değilim.’’diyerek cevap verdi.

  Erdoğan’ın programında yoktu

  Cumhurbaşkanı erken seçim nedeniyle yoğun bir tempo içerisine girmişken, Erdoğan’ın resmi programı içerisinde Bülent Arınç ile ilgili görüşmesine dair bir bilgi yer almıyordu. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal da konu ile ilgili ‘’Genel başkanımız bu görüşme ile ilgili bize de herhangi bir bilgi vermemişti.’’ şeklinde açıklama yaparak görüşmenin sürpriz olduğunu onaylamış oldu.

  1 300x300 - Erdoğan ile Arınç görüşmesinden ilk yorum Arınç’tan geldi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ