son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Erdoğan: Okullar Hastaneler Milli Bütçeyle Yapılıyor

  Erdoğan: Okullar Hastaneler Milli Bütçeyle Yapılıyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara hitap etti. Türkiye’nin ekonomik olarak kendilerinin döneminde çok fazla büyüdüğünü belirten Erdoğan, kendilerinin ekonomiyi daha iyi hale getirmek adına çaba gösterdiklerini, gelecek yıllarda ekonominin çok daha iyi olması adına şimdiden yaptıkları çalışmaların başarıya ulaştığını açıkladı. Yollar, köprüler ve hastanelerin milli bütçe ile yapıldığını ve hazinede para olduğunu belirterek sözlerine devam eden Erdoğan, Türkiye’nin büyüme oranlarına da değindi.

  Türkiye’nin %7.4 oranında büyüdüğünü ve Hindistan’dan hemen sonra dünyada en hızlı büyüyen ülkenin Türkiye olduğunu açıklayan Erdoğan, gelecek çeyreklerde de bu oranda büyüme oranlarının devam etmesi için çabalarını daha fazla arttıracak olduklarını açıkladı.

  Demirtaş Vurgusu

  HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş ile ilgili olarak CHP’nin adayı Muharem İnce‘ye seslenen Erdoğan, ”ne demek hapisteki adamı bırak ya, orada 53 Kürt kardeşimiz öldürüldü.” dedi.

  Yaz tatili süresi boyunca asgari ücretli olarak 100.000 öğrenciye çalışmak için iş sağlayacak olduklarını belirterek sözlerini sonlandıran Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinden sonra iktidara gelmeleri durumunda tüm vaatlerini yerine getirecek olduklarını açıkladı.

  3 300x300 - Erdoğan: Okullar Hastaneler Milli Bütçeyle Yapılıyor

  27 yaşındaki Mert, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümü mezunu olmakla birlikte profesyonel olarak İngilizce bilmektedir. Hobileri arasında yüzmek ve dünyayı dolaşmak vardır.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ