son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  FLAŞ! Çiftlik Bank Kayıplara Karıştı…

  FLAŞ! Çiftlik Bank Kayıplara Karıştı…

  ciftlik Bank 300x134 - FLAŞ! Çiftlik Bank Kayıplara Karıştı...

  Çiftlik Bank ile İlgili Son Dakika!

  Çiftlik Bank ile alakalı sonunda net bir gelişme yaşandı. Çiftlik Bank tüm paraları topladı ve hafta sonu itibarı ile kayıplara karıştı. Vatandaşlar yatırmış oldukları paraları geri almak için Çiftlik Banka merkezine gittiklerinde, şirketin kapandığını öğrendi. Genel Müdür Niyazi Karakoç, bayiler ile toplantı yaparak kendisinin de dolandırıldığını açıkladı. Bayilere yaptığı açıklamada ‘’Mehmet Aydın’a ulaşamıyorum. Artık insanlar başlarının çaresine baksın.’’ dediği öğrenildi.

  Ülke genelinde 500 bin üyesi olan ve bir süredir kullanıcılarına ödeme yapmıyordu. Konu ile alakalı bir haber alınması, kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Bu kritik haber bu sabah itibariyle geldi ve Ümraniye’de bulunan Çiftlik Bank binasına geldiklerinde şirketin kapanmış olduğu görüldü. Herkes tarafından söylenen “Çiftlik Bank kayıplara karıştı” artık gerçekleşmiş oldu.

  ciftlik Bank 4 300x169 - FLAŞ! Çiftlik Bank Kayıplara Karıştı...

   Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç ‘’ Ben de kandırıldım’’

  Beykoz’da dün bayiler ile yapılan toplantıya katılan Niyazi Karakoç resmen itirafta bulundu ‘’Beni de kandırdılar’’ dedi. Niyazi Karakoç, ‘’İşler çok kötü, Mehmet Aydın’dan haber alamıyorum ve hiçbir şekilde dönüşte yapmıyor. Artık insanlar başlarının çaresine baksın.’’ Dediği öğrenildi.

   

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Çiftlik Bank İçin Suç Duyurusunda Bulundu

  Geçtiğimiz Cuma günü Bülent Tüfenkci, Çiftlik Bank ile ilgili ‘’İnsanları dolandırıyorlar.’’ biçiminde ifadeler kullanmıştı. Bülent Tüfenkçi, ilgili bakanlıkların gerekli yaptırımları yaptığını ve reklam yapma yasağı koyulduğunu ve yatırım yapan insanların savcılığa gidip suç duyurusunda bulunması gerektiğini belirtti.

  Ayrıca böyle yüksek kar oranı ile Çiftlik Bank yöneticilerinin mevcut sistemi kaldırmalarının mümkün olmadığını belirten Bülent Tüfenkci, kişilerin dolandırıldığını söylemişti. Çarkı döndürmelerinin mümkünatının olmadığını ifade ederek, kişileri dolandırdığının altını çizmişti.

   

  İnsanlardan Toplanan Para 511 milyon

  SPK tarafından düzenlenen rapor ile Çiftlik Bank 2016 ve 2017 senelerinde 77 bin 844 kullanıcının sisteme katılması ile bu insanlardan 511,8 milyon lira toplandığını açıkladı. Toplam yapılan ödeme 398,4 milyon lirayı 62 bin 878 insana yapıldığı ve kalan miktarın Kıbrıs’ta bulunan bir bankaya 113.4 milyon lira olarak yatırıldığını açıkladı. Papara haricinde diğer ödeme yöntemleri olan Epin ve G-pay gibi platformlar üzerinden de 120 milyon lira Kıbrıs’ta bulunan bir bankaya aktarıldığı öğrenildi.

  1 300x300 - FLAŞ! Çiftlik Bank Kayıplara Karıştı...

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ