son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

  Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

  Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

   1 2 300x169 - Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

  Afrin kırsalının batısında bulunan Raco bölgesindeki Canla, Şeyh Muhammed ve Haydar köyleri teröristlerden tamamen temizlendi. Savaş uçakları Raco’nun güneyine bomba yağdırmaya devam edildi.

  Hollandalı gazeteci, terör örgütünün sözcülüğünü üstlenerek, Menbic ve Kobani’de çektiği fotoğrafları kendi Twitter hesabından paylaştı. Fotoğraflarda Kobani’de bulunan terör müzesinde Öcalan ve diğer militanlara ait fotoğraflar bulunmaktadır.

  2 2 300x159 - Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

  ÖSO, operasyon hazırlık fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı

  ÖSO, köylere düzenlenecek operasyon öncesi yapılan hazırlıklara ait fotoğrafları, sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Operasyonun 41. gününde zafer haberleri gece yarısı cepheden geldi. Haydar, Şeyh Muhammed ve Canka köyleri, teröristlerden temizlendi.

  Türk savaş uçakları da gece yarısı Raco’nun güneyine bomba yağdırmaya devam ederken, Bedina köyünde bulunan terör mevzileri imha edildi.

   

  Teröristler sivillerin evinde

  YPG terör örgütüne ait olan bir video medya ağı tarafından paylaşırken, teröristlerin Türk ordusundan korunma amaçlı sivil halkın evlerini kullandığını ispatlamış oldu. YPG terör örgütüne mensup teröristler, şaşkınlıktan ne yapacağını bilemezken, yöre halkının evlerini kendileri için barınak olarak kullanıyor.

  3 300x169 - Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

  Teröristlerin korkulu rüyası Afrin’de…

  Afrin’de terör örgütlerine yönelik harekât sürerken, Mehmetçik ilerleyişe devam ediyor. Türkiye’den sevk edilen, teröristlerin korkulu rüyası JÖH ve PÖH timleri de artık Afrin kırsalındaki Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmaya başladı. Dört önemli noktada oluşturulan üslere yerleştirilen ve ortak harekât kabiliyetine sahip olan PÖH ve JÖH timleri, teröristlerin gece sızma girişimlerine karşı hazır bekliyor. İhtiyaç durumda patlayıcı imha ve ev araması faaliyetleri ile operasyonda önemli görevleri yerine getiriyor.

   

  1 300x300 - Gece Yarısı Alınan Köyler YPG’lileri Şok Etti!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ