son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Son dakika… Ve Raco alındı, İlk Fotoğraflar Geldi!

  Son dakika… Ve Raco alındı, İlk Fotoğraflar Geldi!

  Son dakika… Ve Raco alındı, İlk Fotoğraflar Geldi!

   1 19 300x162 - Son dakika... Ve Raco alındı, İlk Fotoğraflar Geldi!

  Zeytin Dalı Harekatı’nda son dakika sıcak gelişmeler yaşanıyor. Oldukça önemli gelişmelerin yaşandığı Afrin operasyonunda Afrin’in batısında bulunan önemli ve kritik belde Raco bu sabah itibarıyla ele geçirildi. Bülbül’den sonra ele geçirilen ikinci stratejik bölge Raco ile ilgili ilk fotoğraflar paylaşıldı.

   

   Bafilyun Dağı da el değiştirdi

  Doğu cephesinde de güzel gelişmeler yaşındı.  Birkaç hafta önce ele geçirilen Burseya Dağı’nın tam karşısında bulunan Bafilyun Dağı’na yapılan operasyonla, teröristlerin bir üssü daha imha edildi.

  Kilis şehir merkezinden, sınırdan fırlatılan roket ve top atış sesleri duyuldu. Top atışları ile büyük patlamalar meydana geldi.

  Bugün itibaren yapılan operasyonlar sonucunda 2434 terörist etkisiz hale getirildi.

  4 5 300x194 - Son dakika... Ve Raco alındı, İlk Fotoğraflar Geldi!

  Türk uçakları terör mevzilerini vurdu

  Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait olan Türk savaş uçakları Cinderes bölgesinde bulunan terör mevzilerini vurdu. Şimdi sıra Cindereste… Cinderes öncesi, Ramadiye ve Hamilek köyleri de teröristlerden temizlendi.

  Menbic’te halk tarafından YPG terör örgütü protesto edildi. Yerel kaynaklardan alınan bilgilere göre, Ayn Dadat köyünde teröristlere karşı gerçekleştirilen eylemler sonucunda YPG’li teröristler köyü terk etmek zorunda kaldı.

  Böylelikle Zeytin Dalı Harekatı’nda 123 nokta ele geçirildi.

  Zeytin Dalı Harekatı’nda 43. gününde fırtına obüsleri, tank atışları ve roketatarlar ile terör mevzileri vuruldu. Kilis şehir merkezinden patlama sesleri dışında, atışların bir kısmı da görüldü.

   

  1 300x300 - Son dakika... Ve Raco alındı, İlk Fotoğraflar Geldi!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ