son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Yunanistan’ın gündemine Türk hackerlar oturdu

  Yunanistan’ın gündemine Türk hackerlar oturdu

  Yunanistan’ın gündemine Türk hackerlar oturdu

  Akıncılar, 8 firari FETÖ’cüden birinin Yunanistan Danıştayı tarafından serbest bırakılmasına tepki olarak; Yunanistan resmi ajansı, Adalet Bakanlığı ve çok sayıda devlet kurumuna ait resmî sitesine siber saldırı da bulundu.

  15 Temmuz kanlı darbe girişiminin ardından 8 FETÖ’cü asker Yunanistan’a helikopterler kaçarak sığınma talebinde bulunmuştu. 15 Temmuz’dan bu yana firari askerler Yunanistan’da tutuklu bulunuyordu.

  Akıncılar Hacker gurubu tepki gösterdi

  Cyber-Warrior TIM Akıncılar hacker grubu, teröristlerden birinin serbest bırakılmasına tepki olarak ‘’Terör örgütleri destekleniyorsa, Yunan Devleti de bizim için teröristleri koruduğu için terör devletidir. Kurumları bu yüzden bizim açık hedefimizdedir.’’ ifadelerini kullandı.

  Yunan Adalet Bakanlığı ve resmi haber ajansı Türk hackerlar tarafından hacklendi

  Türk hackerlar gerçekleştirdiği siber saldırı ile Yunanistan Adalet Bakanlığı’na ait olan ministryofjustice.gr sitesini ve Yunanistan’ın resmi haber ajansı www.amna.gr sitesini ve daha birçok devlet kurumunun internet sitelerini hackleyerek kullanılmaz hale getirdi.

  Yunanistan medyası Akıncıların bu saldırısını birinci haber olarak yayınlarken;  Yunanistan resmi haber ajansı Genel Müdürü Mihalis Psillos “Türkiye’de seçimler yaklaşıldıkça böyle saldırılarak artarak devam edilebilir.

  Cyber Warrior Akıncılar, web sitelerini ele geçirdikten sonra 15 Temmuz 2016 tarihinde çekilmiş boğaz köprüsü fotoları, Türk Bayrağı üzerine ’’15 Temmuz hain darbe girişimi yaparak insanlarımızı şehit eden HAİN FETÖ, siz de teröristleri sahiplenerek TERÖRİST’lere ortak oldunuz. Ecdadınızı denize nasıl döktüyse; sizleri ve desteklediğiniz HAİN FETÖ terör örgütünü de denize döker ve boğarız’’ notunu yazdılar.

  Türkiye aleyhine yayın yapan radyoyu ele geçirerek Mehter dinlettirdiler

  Yunistan’da Türkiye aleyhine yayın yapan Odysseia Radyosu’na Cyber-Warrior TIM Akıncılar hacker grubu siber saldırı ile radyo yayınının kontrolünü ele geçirip; yayında Mehter Marşı’nı dinlettiler.

  Akıncılar saldırıdan sonra ‘’Akıncılar olarak, ülkemize, vatanımıza ve dinimize yapılan saygısızlık ve terör olayları devam ettiği sürece biz de saldırılara devam edeceğiz. Geciken adaletin nefret doğurduğunu biliyoruz.’’ açıklamalarını yaptı.

  1 300x300 - Yunanistan'ın gündemine Türk hackerlar oturdu

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ