son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler

  Hakkımızda

  Hakkımızda

  Türkiye ve dünyadaki bütün son dakika gelişmeleri sıcağı sıcağına tarafsız bir şekilde takipçileriyle paylaşmaya devam eden web sitemiz her zaman objektif ve nesnellik ilkelerinde haber anlayışı sürdürerek çalışmalarını yürütmektedir. Amacımız daima toplumun gündemdeki tüm sıcak gelişmeleri en doğru kaynak olarak tarafımızdan almaları, dünyadaki gelişmelere yansız bir bakış açısıyla Türkiye’deki gelişmeleriyle olan bağlantılarını tespit etmektir. Bu yönüyle de gündemin nabzını tutmaya devam eden habercilik anlayışımızla 7/24 demeksizin her zaman haber hazırlamaya devam ediyoruz.

  Hazırladığımız haberlerin kaynağı olarak daima resmi haber ajanslarını kendimize referans olarak takipçilerimizin en doğru gelişmeleri bu sayede elde etmesine imkan tanımaya devam ediyoruz. Bütünüyle ortaya koyarak ilerlettiğimiz tüm gelişmelerimiz doğrultusunda flaş gelişmeler, son dakika haberleri ve de ekonomi, spor, siyaset gündeminde yaşanan en son gelişmeler haber kaynaklarımızın arasında gelmeye devam ediyor. Habercilik anlamında sürekli üst düzeyde tutarak yürüttüğümüz birbirinden nitelikli haber kaynaklarımızla amacımız 5N1K kuralına bağlı kalarak habercilik ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatımızı tümüyle kaldığımız yerden devam ettirmektir.

  Bunu başardığımız zaman toplumun tüm yönleriyle ele alınması, aksayan yanları ve gelişen taraflarıyla tamamen tarafgirlik içerisinde bulunmadan hizmetler yürütmek temel politikamız olmaktadır.

  Güvenilir resmi kaynaklara dayanan habercilik ilkemiz doğrultusunda her haliyle sıra dışı, tarafsız ve daima en doğruları sunmaya devam eden yaklaşım tarzımızı ortaya koyarak bütünüyle güvenilir kaynak olma yolunda ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Bunun için de 7-24 demeden daima edindiğimiz haber niteliğindeki bilgileri resmi mercilerle teyit ederek ana sayfada paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayede güvenilir internet haberciliği anlayışından yola çıkarak gündemde olup bitenlere hiçbir şekilde kendi yorumumuzu katmadan yer veriyoruz. Bu da tarafsız habercilik duyarlılığımızın bir ayrılmaz parçasını oluşturarak daima ideal haber portali özelliğiyle yayın hayatımızı sürdürüyoruz.

  Habercilik konusunda uzun yıllardan beri sürdürdüğümüz tecrübeli çalışmalarımızla internet haberciliği anlamında öne çıkan yapımız, daima ziyaretçilerin gündemdeki son gelişmeleri sıcağı sıcağına yaşanan detayları ardı ardına ele alması için gerçekleştirilmektedir. Bu bakımdan sitemizde flaş gelişmeler ve son dakika haberler ana sayfada en üst sırada bulunarak kesinlikle taviz vermeden nitelikli habercilik anlayışıyla kaldığımız yerden sistemimize devam ediyoruz. Bütün bu sistemimiz doğrultusunda ortaya koymaya devam ettiğimiz tarafsız ve en net habercilik ilkelerine dayanarak yürüttüğümüz ilkeli habercilik politikamızla ayrıcalıklı ve son derece tarafsız bir alanda flaş gelişmeleri, son dakika gelişmeleri birer birer ele alma konusunda kararlılıkla çalışmaları ortaya koyarak en son gelişmeleri paylaşıyoruz.

  ​​​​​​​Kesinlikle herhangi bir yorumlamada bulunmadan tarafsız kalmayı koruduğumuz habercilik anlayışımızda ayrıca gündemin dışında ekonomi, politika, spor alanlarındaki en son gelişmeler konusunda da daima en yeni gelişmeleri sitemizde ziyaretçilerimizle paylaşmaya devam ediyor, gündemin tüm yeni gelişmelerini ele alarak herkesin 7/24 haberlerden haberdar olmasını sağlıyoruz.