son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Oscar Ödül Töreninde Brad Pitt İlişki için Tarih Verdi

  Oscar Ödül Töreninde Brad Pitt İlişki için Tarih Verdi

  Oscar Ödül Töreninde Brad Pitt İlişki için Tarih Verdi

   Oscar odul 300x176 - Oscar Ödül Töreninde Brad Pitt İlişki için Tarih Verdi

  Brad Pitt, 90. Oscar Ödül Töreni sonrası katıldığı partide Tiffany Haddish ile asansörde karşılaştı. Oyuncu ve komedyen Tiffany Haddish’ten ilişki yaşamak adına bir yıl beklemesini talep etti.

  Katıldığı bir programda ABD’li oyuncu ve komedyen Tiffany Haddish, asansörde Brad Pitt’le aralarında geçen diyalogu anlattı.

  Brad Pitt, Oscar Ödül Töreni’ne katılmadı fakat daha sonra düzenlenen partiye sürpriz bir şekilde katıldı. Yakışıklı aktör, 2019’a kadar Haddish’e ilişki için beklemesini söyledi.

  Oscar odul 300x200 - Oscar Ödül Töreninde Brad Pitt İlişki için Tarih Verdi

  ‘’Yedi çocuklu biri ile anlaşma yapabilir miyim bilmiyorum.’’ dedi

  54 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Angelina Jolie’den ayrıldıktan sonra kimseyle birliktelik yaşamadı.  Brad Pitt ile asansörde karşılaştıklarını belirten 38 yaşındaki oyuncu ve komedyen, “Brad, bir ilişki için bir yıl beklememiz gerektiğini söyledi. Eğer bir yıl ikimizde hala yalnızsak birlikte olacağız ama onun yedi çocuğu var. Bu kadar çocuğu olan biri ile bir anlaşma yapabilir miyim bilmiyorum.’’ dedi.

  Bu açıklama üzerine herkesinde merak ettiği gibi program sunucusu da sordu. Brad Pitt’in neden kendisinden bir yıl beklemesini istediğini sorduğunda; güzel oyuncu ‘’ Gerçekten bilmiyorum. Sadece benden bir yıl beklememi istedi.’’ dedi.

  1 300x300 - Oscar Ödül Töreninde Brad Pitt İlişki için Tarih Verdi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ