son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler

  Künye

  İmtiyaz Sahibi / Grantee
  724HABERCİNİZ.COM İNTERNET VE
  MEDYA HİZMETLERİ

  Melis Bıçkın
  Mail: melis@724haberciniz.com
  GSM: 0553 392 39 58

  Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
  Serkan Bıçkın
  Mail: serkan@724haberciniz.com
  GSM: 0532 327 91 21

  Haber Editörleri / News Editors
  Engin Balçak
  Mail: engin@724haberciniz.com

  Mert Yakıcı
  Mail: mert@724haberciniz.com

  Muharrem Demir
  Mail: muharrem@724haberciniz.com

  Oğuzhan Güngören
  Mail: oguzhan@724haberciniz.com

  Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
  Serpil Aybar
  Mail: serpil@724haberciniz.com

  Reklam / Advertise
  Ercan Biyum
  Mail: reklam@724haberciniz.com

  Mali Müşavir / Financial Advisor
  Ferhat Karma
  Mail: ferhat@724haberciniz.com

  Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
  Neslihan Selit

  BASIN BÜLTENİ
  Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@724haberciniz.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

  Servis Sağlayıcı / Service Provider
  Veridyen İnternet ve Bilişim Hizmetleri
  veridyen 298x86 - Künye

  Yazılım Firması / System Management
  WordPress

  Adres / Adress
  Mimar Sinan Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Yeni Çamlıca Yedpa Ticaret Merkezi H2,P2 Nо:225 34779 Ataşehir/İstanbul

  MAİL: bilgi@724haberciniz.com
  TEL: 0216 571 22 56
  FAX: 0216 571 22 57

  © TÜM HAKLARI SAKLIDIR
  YASAL UYARI: 
  © Copyrigth 2018 724haberciniz.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında 724haberciniz.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

  GİZLİLİK İLKELERİ
  Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. 724haberciniz.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

  724haberciniz.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili 724haberciniz.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  PRIVACY POLICY
  This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on 724haberciniz.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

  External links on 724haberciniz.com are opened on a new page. 724haberciniz.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.