son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Aşkta Kaybeden Ahmet Kural Vizyonda Kazandı

  Aşkta Kaybeden Ahmet Kural Vizyonda Kazandı

  Ahmet Kural’ın Filmi Rekora Koşuyor! İlk 3 Günde Büyük Başarı

  ahmetkural 300x170 - Aşkta Kaybeden Ahmet Kural Vizyonda Kazandı

  Aşkta kaybeden Ahmet Kural işte kazandı. Ahmet Kural’ın filmi olan Ailecek Şaşkınız 3 günde tam 680 bin 409 kişi izledi ve kendi rekorunu kırdı.

  Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın 2 Mart’ta vizyona giren yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ 3 günde 680 bin 409 kişi izleyerek rekor kırdı. Ailecek Şaşkınız, “Tüm zamanın en iyi açılış filmi” ünvanını aldı.

  Tam 680 Bin 409 Kişi İzledi

  ahmetkural2 225x300 - Aşkta Kaybeden Ahmet Kural Vizyonda Kazandı

  Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın 2 Mart günü vizyona giren yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ tüm zamanların en iyi başlangıcını yapan film oldu. Tam 3 günde 680 bin 409 kişi tarafından seyredilen, yazan ve yöneten Selçuk Aydemir’in, TR 40 33 Productions’ın yapımcılığını üstlenerek salonlara giren ‘Ailecek Şaşkınız’, Box Office’in istatistiklerine göre “Tüm zamanların en iyi açılış filmi” rekorunu kırdı.

  Düğün Dernek’i Geride Bıraktı

  kural 300x200 - Aşkta Kaybeden Ahmet Kural Vizyonda Kazandı

  ‘Ailecek Şaşkınız’, 3 günde yakaladığı bu başarıyı, Kural ve Cemcir ikilisinin unutulmaz serisi olan ve 6 milyon 980 bin izleyici sayısı ile “Sinema tarihinin en fazla izlenen filmleri” sıralamasında 3. sırada bulunan Düğün Dernek‘in 572 bin 838 kişilik açılış sayısını da geride bırakmış oldu.

  Ailecek Şaşkınız Filminin Konusu

  “Ailecek Şaşkınız” filmin konusu, Ferhat’ın babası emekliye ayrıldıktan sonra babasının şirketinin başına geçiyor ve çocukluk arkadaşı olan aynı zamanda da şirketinde Finans Müdürü olarak çalışan Gökhan ile (Murat Cemcir) kendini bir hırsızlık mevzusunun içerisinde bulması ile beraber farklı bir yola giren hayatı anlatmakta.

   

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ