son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  Burak ozcivit 1 300x169 - Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  Murat Boz, Nişantaşı’nda spor salonundan çıkarken görüntülendi. Murat Boz, Kardeşim 2 için İstanbul dışı galalara katılmadığı için gişede beklenenin olmadığını ve Burak Özçivit ile bu nedenle aralarının açık olduğu iddialar için açıklama yaptı. Murat Boz ‘’ Gişe yüzünden arkadaşlık bitecekse…’’

  Burak ozcivit 2 300x188 - Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  Böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti

  Murat Boz böyle bir durumun söz konusu olamayacağını belirterek ‘’ Arkadaşlığı, gişe bitirebilir mi? Böyle bir şey olabilir mi? Gişe yüzünden arkadaşlık bitecekse, öyle arkadaşlık olmasın zaten çok daha iyi. Fahriye ile Burak sevdiğim arkadaşlarımdır.’’ diyerek konuya açıklık getirerek, noktayı koydu. Sosyal medya üzerinde daha önceden birbirlerini hiç takip etmediklerini, sosyal medyada arkadaş olmamaları ile yapılan yorumlara da açıklık getirdi. Yeni albüm çalışmalarının olduğunu belirten Murat Boz, sürpriz bir film hazırlığı içerisinde olduğunu belirterek detaya girmedi.

  Burak ozcivit 3 300x169 - Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  Korku ya da gerilim oynar mısınız?

  ‘’Gerilim ya da korku filmlerinde oynar mısınız?’’ sorusuna Murat Boz’’ Ben de katil tipi var ya, tam bir seri katil olurdum. Tekliflere açığım, neden olmasın.’’ şeklinde cevap verdi.  Tarkan’ın baba olması ile ilgili sorulara da Murat Boz ‘’ Sevindik, Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı olması en önemlisi’’ diyerek Tarkan’ı tebrik etti. Siz sosyal medyadan duyuru yapar mısınız sorusuna da gülümseyerek ‘’ Tarkan yaptı ve biz de zamanı gelince duruma bakarız.’’ dedi.

  Murat Boz’un arkadaşlık sözüne çok içerleyen Burak Özçivit, arkadaştan daha öte paylaşımlarının olduğunu düşündüğünü ifade etti.

  1 300x300 - Burak Özçivit’e Murat Boz’un Cevabı: Gişe Yüzünden Arkadaşlık Bitecekse…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ