son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Büyük İkramiye Damat Adayına Çıktı

  Büyük İkramiye Damat Adayına Çıktı

  Sanatçı olarak hayatını sürdüren Onur Akay, bütün herkesin merakla beklediği 2018 yılı büyük ikramiye kazananını sabah programında açıkladı. 2018 yılının şanslısı, bir zamanlar izdivaç yayınlarında konuk olan damat adayı olduğu öğrenildi. Aynı zamanda Onur Akay yılbaşı talihlisinin çeyrek bilet ile beraber çekilen görüntüsünü de sosyal medya profilinden yayınladı.

  TALİHLİYİ AÇIKLADI

  Millî Piyango’nun 2018 büyük ikramiye 61 milyon liranın isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin Ortaköy ilçesinde ikamet eden ünlü sanatçı Onur Akay’ın satın aldığı iddia edilmiş ve bu söylentiler televizyonlarda da sıkça yer almıştı. Akay, sabah bir televizyon kanalına katılarak, ekranların sevilen magazin programına telefon bağlantısı ile bağlanarak, 2018 yılının büyük ikramiyesinin İstanbul’da ki talihlisini söyledi.

   

  BÜYÜK İKRAMİYE KİME ÇIKTI?

  2 48 261x300 - Büyük İkramiye Damat Adayına Çıktı

  Çok sayıda tehdit aldığını söyleyen Onu Akay, gerçek talihliyi bir buçuk ay boyunca aradığını söyledi. “Herkes ikramiyenin şahsıma çıktığını ve bunu sakladığımı zannediyordu. Halbuki ben yılbaşında bilet dahi satın almamıştım. Gittiğim her yerde ilk olarak bu husus şahsıma soruluyordu ve en çok aldığım tehditler neticesinde gerçek yılbaşı talihlisini aramayı kafaya koydum ve bir buçuk ay sonra gerçek talihliyi buldum. Yılbaşı büyük ikramiyesi, bir zamanlar izdivaç yayınlarında kendini gösteren damat adayı Medet Batal’dır” şeklinde konuştu.

  FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

  Aynı zamanda yılbaşı talihlisinin çeyrek bilet ile beraber çekilen görüntüsünü de sosyal medya hesabından paylaşan Akay, “Medet Batal, biletin kendisine çıktığını söylemem için bana müsade verdi fakat televizyon ve gazetelere görünmek istemiyor.

   

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ