son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  ‘’Can Feda’’filminin galası Hollanda’da yapıldı

  ‘’Can Feda’’filminin galası Hollanda’da yapıldı

  ‘’Can Feda’’filminin galası Hollanda’da yapıldı

   

  ‘’Can Feda’’ filminin galası Hollanda’da yapıldı ve galaya Burak Özçivit’te katıldı. Galaya katılan Burak Özçivit, filmi gösterim salonlarını gezerek hayranları ile selfie çekti.

  Burak Özçivit, filmin Almanya’da yasaklanmasına dair ‘’Biz Türk askerisinin başarısını içeren bir film yaptık ve ilginç ki filmde kan sahnesi de yok. Amacımız film ile birlikte sevdiklerimizle güzel bir atmosfer paylaşmak ve o yüzden Avrupa’da film galasını uzun tuttuk. Böylece gurbetçi kardeşlerimizle birebir iletişim kurarak, özlem giderelim istedik.’’ dedi.

  ‘’Sıkıntı Rotterdam’ da yok’’

  Burak Özçivit açıklamasına devam ederken ‘’Almanya Gelsenkirchen’de yaşanan durumu önceden bilmiyordum ve resim çekilirken fark ettim. Seyirciler içeri alınmamıştı ve çok şaşırdık. Filme 18 yaş sınırı konulmuş ve bu yüzden izleyiciler alınmamış. Almanya’da 1 8 yaş üstü film belli bir saatten sonra yayınlanıyormuş, o saatte yayınlanmaması gerekiyormuş. Filmdeki yaş sınırlaması 12 ama burada bir sıkıntı yaşamadık. Genel olarak Avrupa ülkelerinde aldığımız tepkilerle sonucu anlarız. Ama Almanya’da bunu yaşamak bizleri şaşırttı. Türk sinemasında sanırım bu ilk defa yaşanıyormuş.’’ sözlerine yer verdi.

  ‘’Herkesin izlemezi tek isteğimiz’’

  Avrupa’da ve Almanya’da büyük bir kitlenin olduğunu, filmlerinde diziler gibi insanlara ulaşması gerektiğini savunan Burak Özçivit, her şeyin düzelerek normal akışa dönmesini ve herkesin filmi izlemesini istediğini söyledi.

  ‘’Can Feda’’ filmi ile ilgili Basın Sözcüsü Azime AK, Almanya’da gençleri şiddete özendirdiği gibi bir gerekçeyle filmin gösterilmediğini ve bu konu ile ilgili kesinlikle bir basın bildirisi yayımlayacağını bildirdi.

  6

  Can Feda

  5

  Gala

  4

  Gala

  3

  Can Feda

  2

  Can Feda

  1 300x300 - ‘’Can Feda’’filminin galası Hollanda’da yapıldı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ