son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Çıplak görüntüleri ele geçirilen Paris Hilton ‘’iCloud sakın kullanmayın’’ dedi

  Çıplak görüntüleri ele geçirilen Paris Hilton ‘’iCloud sakın kullanmayın’’ dedi

  Çıplak görüntüleri ele geçirilen Paris Hilton ‘’iCloud sakın kullanmayın’’ dedi

  Paris Hilton, siber korsanların ciddi bir saldırı sonucu hem parası hem de çıplak fotoğrafları çalındı. Hilton açıklama yaparak ‘’ iCloud sakın kullanmayın, kesinlikle güvenilir değil’ dedi.

  Amerikalı şarkıcı ve aktris, model, moda tasarımcısı olan Paris Hilton, kadın siber korsan Paytsar Bkhchadzhyan tarafından 170 bin dolarının ve çıplak fotoğraflarının çalınmasını üzerine şikayetçi oldu. Kadın siber korsan, dün çıkarıldığı mahkemede 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  Tek seferde 40 bin dolar harcadı

  Bkhchadzhyan, Paris Hilton’un paraları ile yetinmeyip baba Rick Hilton ile kız kardeş Nicky ait olan hesaplara da göz dikti.  Siber korsan, Roosevelt Hotel’in Hollywood’da organize ettiği bir partiye, Paris Hilton’un bilgileri ile 40 bin dolarlık rezervasyon yaptırdı.

  Kadın siber korsan çıplak görüntülerini de ele geçirdi

  Paris Hilton’un banka hesaplarını ele geçiren ve çalan Bkhchadzhyan, ünlü aktristin iCloud hesabına göz koyarak, hesabı ele geçirmeyi de başardı. Söylentilere göre Paris Hilton’un iCloud hesabında bazı çıplak fotoğrafları ve görüntüleri bulunuyordu. Ama Paris Hilton’un en büyük teselli ise, görüntülerin internete sızdırılmaması oldu.

  Sosyetik güzel Paris Hilton, herkesi uyardı…

  Sosyetik güzel Paris Hilton, mahkeme salonuna girmeden önce basın mensuplarına açıklama yaparak ‘’Yaşadığım bu olaylar nedeniyle iCloud’u güvenli olmadığı için kullanmıyorum ve herkesin de iCloud konusunda dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.’’ dedi.

  1 300x300 - Çıplak görüntüleri ele geçirilen Paris Hilton ‘’iCloud sakın kullanmayın’’ dedi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. timuçin dedi ki:

   Teknolojiyi kullanmayı bilmiyor sonrada kullanmayın diyor. Kadın, senkronizasyonu devreye sokarsan tüm bilgilerin dağılır anla şunu

  2. arif dedi ki:

   Paris Hilton’dan nefret eden bir ben miyim? Bu kadının ne pornosu biter ne çıplak fotoğrafları. Biraz edepli ol be Paris!

  BİR YORUM YAZ