son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Demet Şener – Edvina Sponza Davasında Flaş Gelişme!

  Demet Şener – Edvina Sponza Davasında Flaş Gelişme!

  Demet Şener – Edvina Sponza Davasında Flaş Gelişme!

   Demet sener 1 300x172 - Demet Şener - Edvina Sponza Davasında Flaş Gelişme!

  Eski manken Demet Şener, 10 yıllık evliliğine geçen ay yaşanılan boşanma davası ile noktayı koymuştu. Demet Şener ile İbrahim Kutluay çifti, Kutluay’ın yaşadığı yasak aşk nedeniyle boşanmıştı. Demet Şener, eski eşi ile yasak aşk yaşadığı iddiası ile sosyetik güzel Edvina Sponza’ya 500 bin TL’lik tazminat davası açarak, gündemde bomba etkisi yarattı. 

  Habertürk’ten Hayati Arıgan’ın haberine göre; İbrahim Kutluay ile olan evliliğinin nasıl bittiğini anlattığı sırada Demet Şener’in tanıkları mahkemede buz gibi bir hava estiğini belirtti.

  Demet sener 2 300x173 - Demet Şener - Edvina Sponza Davasında Flaş Gelişme!

  Çıkan notta; ‘’ Yalancı eşin…’’

  Demet Şener’in spor hocası tanık olarak dinlenirken ‘’ Edvina Sponza’nın, Demet Şener’in evine bir zarf içerisinde siyah bir sütyen ve külot gönderdi. Gönderdiği zarfın içinden ayrıca bir not çıktı ve notta ‘ Bunu bana Ankara’da yalancı eşin bir otelde hediye etti. Bunu kocana ver, başkasına hediye etsin.’ yazıyordu’’ dedi. Şener’in spor hocası, Sponza’nın bununla da yetinmeyip Demet Şener ile ağabeyinin telefonuna çıplak fotoğraflarını göndererek ‘’İbrahim telefonda seksi çok sever’’ yazdığını ve kendisinin de bu mesajı gördüğünü söyledi.

   

  Çocuğumuz adı ‘’Kiraz’’ olacak

  Ağabey Enis Şener ifadesinde ‘’Edvina bana mesaj atarak, mesajda İbrahim ile evleneceklerini ve çocuk yapacaklarını hatta çocuklarına Kiraz adını vereceklerini yazdı. İbrahim tarafından hediye edildiğini söylediği bir tablo, 2 yüzük ve kendi el yazısıyla yazdığı itiraf mektubunu da bana verdi.’’ dedi.

  1 300x300 - Demet Şener - Edvina Sponza Davasında Flaş Gelişme!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ