son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden Kötü Haber…

  Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden Kötü Haber…

  Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden Kötü Haber…

   2 15 300x159 - Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden Kötü Haber…

  Aynı dizide rol alan iki oyuncu, sette aşk yaşamaya başlamış ve aşklarını 29 Haziran 2017’de Sait Halim Paşa Yalısı‘nda evlenerek taçlandırdılar. Ünlü çiftin henüz evliliğinde bir yıl tamamlanmamasına rağmen, evliliğin çatırdamaya başladığı haberleri sevenlerini üzdü.

  Akşam gazetesinin haberine göre; hala aynı evde yaşamalarına rağmen birbirlerine yabancı gibi davranan çiftin, evliliklerinde yaşadığı sorun geçen hafta düzenlenen bir ödül törenine Burak Özçivit’in tek başına katılması ile ortaya çıktı. Tek başına katılan Özçivit’e eşi sorulduğunda işi nedeniyle katılamadığını belirtti.

  1 16 300x201 - Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden Kötü Haber…

  Paylaşım hemen silindi               

  Özçivit yalnız gelme sebebi için Evcen’in işinin olmasını söylerken, işin aslının farklı olduğu Evcen’in paylaşımı nedeniyle ortaya çıktı. Küs oldukları için eşi ile ödül törenine katılmayan Evcen, evde televizyon keyfi yaparken İnstagram Strory’den paylaşım yapınca, yalanı ortaya çıkan Burak Özçivit sinirlenerek telefona sarıldı. Çift, ikinci bir kavga yaşadı ve Fahriye Evcen tartışmadan sonra İntagram Strory’den yaptığı paylaşımını sildi.

   

  İşi Televizyon Keyfiymiş

  Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in arasının bozuk olması nedeniyle ödül törenine Özçivit tek başına katıldı. Gazetecilerin, Evcen’i sorması üzerine ‘’Fahriye işlerinden dolayı gelemedi, ben tek başıma gelmek zorunda kaldım.’’ diye cevap verdi. Kısa bir zaman sonra Evcen’in işin, televizyon keyfi olduğu, paylaşımı nedeniyle anlaşıldı.

  Evcen ve Özçivit çiftinden olay ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Şu an evlilikleri üzerinde dolaşan kara bulutlar dağıldığı mı bilinmiyor.

  1 300x300 - Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden Kötü Haber…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ