son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Hande Ataizi’den Yeni Bir Boşanma Davası Daha

  Hande Ataizi’den Yeni Bir Boşanma Davası Daha

  Hande Ataizi’den Yeni Bir Boşanma Davası Daha

   Bosanma Davasi 300x170 - Hande Ataizi'den Yeni Bir Boşanma Davası Daha

  Sunucu ve oyuncu Hande Ataizi, 6 yıldır evliliğini sürdürdüğü eşine kızgınlığını atamadı ve 5 gün içerisinde iki kez boşanma davası açtı. 6 yıl önce büyük aşkla evlendiği Benjamin Harvey’e 1 Mart’ta boşanma davası açtı ve ardından bugün ikinci boşanma davası da açıldı.

  Benjamin Harvey ile mutlu bir evlilik sürdüren Hande Ataizi, oğlu Leon ve eşi ile fotoğraflarını paylaşırken bugün nasıl bu konuma geldi bilinmez.

   

  Yabancı Damat ile mutluluk bitti

  Benjamin Harvey ile 2012 yılında evlenen Hande Ataizi bir erkek çocuk dünyaya getirdi ve adını Leon koydular. Yabancı damat, Ataizi’nin ailesi ile uyum sağladı. Fakat 1 Mart günü Hande Ataizi boşanma dilekçesi vererek, dilekçesinde ‘’ Evliliğimiz ilk başlarındaki aşk, sevgi ve en önemlisi saygı zamanla tükendi. Farklı kültürlerde yetişmiş olmamız, evliliğimiz sırasında şiddetli geçimsizliklere neden oldu. Geçimsizlikler nedeniyle evliliğimiz çekilmez bir hal aldı.’’ ifadelerine yer verdi.

  Ünlü sunucu ve oyuncu Hande Ataizi, oğlunun velayetini istemek dışında bir talepte bulunmadı.  Çift karşılıklı olarak birbirlerinden tazminat, nafaka ya da mal paylaşımı istemedi.

  Bosanma Davasi 1 300x192 - Hande Ataizi'den Yeni Bir Boşanma Davası Daha

  1 Mart’taki davaya gelmediler

  1 Mart’ta İstanbul Aile Mahkemesi‘nde açılan boşanma davasına 2 Mart için gün verildi fakat davaya her iki tarafta katılmadı. Taraflar duruşmada olmayınca hakim, duruşmayı bitirdi.

  Hande Ataizi, davanın düşmesinin ardından bugün yine boşanma karar vererek, boşanma davası açtı. Anlaşmalı olan boşanma davası başka mahkemeye düştüğü için mahkeme hakimi dosyayı inceleyip, yeni bir duruşma günü verecek.

  1 300x300 - Hande Ataizi'den Yeni Bir Boşanma Davası Daha

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ