son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Hazal Kaya: ‘’Ben de Fena Çıkmadım’’ Dedi

  Hazal Kaya: ‘’Ben de Fena Çıkmadım’’ Dedi

  Hazal Kaya: ‘’Ben de Fena Çıkmadım’’ Dedi

   Hazal Kaya 1 262x300 - Hazal Kaya: ‘’Ben de Fena Çıkmadım’’ Dedi

  İzleyiciler tarafından severek izlenen ‘Bizim Hikaye‘ dizisinin başarılı oyuncularından Hazal Kaya, Kadir Has Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu ‘Film Endüstrisinde Kadın Olmak‘ adındaki panele katıldı.

  Moderatörlüğünü Suzan Güverte’nin üstlendiği panelde, Hazal Kaya ve yönetmen Hilal Saral birlikte sorulan soruları yanıtladı.

   

  Bunu nasıl başardınız?

  Sorulan sorulara içtenlikle cevap veren sevilen ve güzel oyuncu Hazal Kaya, “Zor olan bir şeyi başardınız ve sansasyonel biri olmadınız, peki bunu nasıl başardınız?” sorusuna, ” bunu nasıl başardığımı gerçekten ben de bilmiyorum ama ben sansasyonel biri olmadım ve bu işi yapıyorum. Sektör acımasız ve hoyrat, sansasyonel olmadan da sansasyonelmiş durumu çoğu zaman olabiliyor. Ama zamanla tecrübe edinerek öğreniyorum. Ben çalışıyorum ve sevdiğim işi yapıyorum. Benim en büyük şansım erken yaşta güzel projelerde yer almam ve güzel insanlarla çalışmamdı. Ben de fena çıkmadım ve herhangi savrulma yaşamadan bugünlere geldim.’’ şeklinde cevapladı.

  Hazal Kaya 300x179 - Hazal Kaya: ‘’Ben de Fena Çıkmadım’’ Dedi

  Kadınlar birbirine kötülük yapar mı?

  Hazal Kaya ‘’Kadın olunca mesela kadınlar birbirine kötülük yapar mı ya da entrika çevirir mi gibi olumsuzluklar var mı?’’ sorusuna ‘’ Öyle değil aslında, en azından kendi jenerasyonum da ben yaşamadım hatta birbirine fazlasıyla destek oluyor. Başarılarımızı tebrik edebiliyoruz.’’

  27 yaşındaki oyuncu ilk çalışmaya başladığında anlamadığı bazı şeyler olduğunu ve bu konuda kendisine Hilal Saral’ın sahip çıktığını belirtirken ‘’ Hilal Saral olmasaydı, onunla çalışmış olmasaydım, ben de zarar görüp savrulabilirdim.’’ Açıklaması ile Hilal Saral’a da teşekkür etti.

  1 300x300 - Hazal Kaya: ‘’Ben de Fena Çıkmadım’’ Dedi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ