son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  İpek Acar ile Alper Kömürcü Ayrıldı!

  İpek Acar ile Alper Kömürcü Ayrıldı!

  İpek Acar ile Alper Kömürcü Ayrıldı!

   ipek Acar 1 300x169 - İpek Acar ile Alper Kömürcü Ayrıldı!

  2015 yılında Nisan ayında kansere yenik düşüp ölen usta sanatçı Kayahan’ın eşi İpek Acar, müzisyen Alper Kömürcü ile yollarını ayırdı. İlişkileri biten çiftin müzik yolundaki ortakları devam ederek, Alper Kömürcü orkestrasından görev yapmaya devam edecek.

   

  Ortak bir kararla İpek Acar ve Alper Kömürcü ilişkilerini sonlandırdı

  Haberlere göre, İpek Acar ilişkisi hakkında ‘’ Alper Bey’le ilişkimizi bitirme noktasında ortak bir karar aldık, dostluğumuz daimidir. Çok kıymetli bir müzik insanı olan Alper Bey’le çalışmalarımız ve konserlerimiz aynı hızda devam edecek. İlişkimize verilen destek için teşekkür ediyorum. Hayattaki nefesimiz sayılı, mutluluk umarım hepimizin yanında olur.’’ dedi.

  İyi Ki Doğdun Kayahan Senfonik Konseri” için çalışmalar sırasında 2017 yılının mart ayında çift tanıştı. 2017 aralık ayında birlikte sahneye çıkan İpek Acar ve Alper Kömürcü’nün nişan yüzüklerini takmış olmaları gözlerden kaçmamıştı.

   

  Alper Kömürcü ve İpek Acar Kimdir?

  İpek Acar, 1976 doğumlu ve Kayahan ile evlilikleri, Kayahan’ın 1949 doğumlu olması nedeniyle olay olmuştu ve boşanırlar denilmesine rağmen 22 yıl boyunca mutlu evliklerini sürdürdüler. Kayahan’ın vokalistliğini yaparken, ilişkilerini evlilikle sonlandıran çifti Kayahan’ın vefatı ayırmıştı.

  Alper Kömürcü Ankara’da 1980 yılında doğdu ve 11 yaşında Çukurova Üniversitesi Keman Bölümü’nü kazanarak başarılı müzik hayatına başlangıç yapmış oldu. 1998 yılında burslu olarak Bilkent Üniversitesi’ne kabul edildi. 2005 yılında Halıcı Bilişim Şirketi tarafından düzenlenen ‘’Beste Yarışması”nda Türkiye 1. oldu. Mongol Çocuk ve Özgürlük adlı iki eseri ile ilk derecesini kazanan Alper Kömürcü başarılı müzik hayatını hala sürdürmektedir.

  1 300x300 - İpek Acar ile Alper Kömürcü Ayrıldı!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ