son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Mahmut Tuncer’in Kızı Gözyaşları İçinde …

  Mahmut Tuncer’in Kızı Gözyaşları İçinde …

  Mahmut Tuncer’in Kızı Gözyaşları İçinde …

  Mahmut Tuncer’in Kizi 1 300x154 - Mahmut Tuncer’in Kızı Gözyaşları İçinde …

  Otomobili ile bir motosikletliye çarpan Türkücü Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer, çarpma ile ilgili davada savunmasını yaparken gözyaşlarını tutamadı. 3 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanan Gizem Tuncer, ‘’Şikâyette bulunan kişi babamın Mahmut Tuncer olduğunu öğrenince benden yüksek meblağda para istemeye başladı.  Gereken maddi hasarı ödemeye hazırım ve şunu söylemeliyim ki hala olayın şokunu atlamadım.’’ dedi.

   

  Taksirle adam yaralama suçumdan 3 yıl hapis cezası istendi

  Merhaz Elçi adlı motosikletliye çarpan Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer, 3 Mart 2018 tarihinde Şişli Halaskargazi Caddesinde saat 22.40 olan olay nedeniyle ‘’ taksirle adam yaralama’’ suçundan 3 yıl hapis cezası ile yargılanıyor. İstanbul 59’uncu Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Gizem Tuncer avukatıyla katıldı fakat davacı Merhaz Elçi duruşmaya katılmadı.

   

  ‘’Tuncer’in kızı olduğumu öğrenince yüksek meblağda para istedi’’ dedi

  Gizem Tuncer kimlik tespitinden sonra savunmasını verirken gözyaşlarını tutamadı ‘’Olay günü trafik ışığında yeşil yandı ve sola dönüş yaparken, karşı istikametten gelen motosiklete sağ tarafından çarptım. Kaza sonrası arabamı kenara çekip direk ambulansı aradım. Davacı ile hastaneye giderek durumu ile ilgilendim ve sonra evine bıraktım. Oluşan hasardan dolayı telefon numaramı verdim. Hastane sonrası ararken özel bir hastaneye götürebileceğimi söyledim ve karşı taraf iyi olduğunu söyleyerek istemediğini belirtti. Mahmut Tuncer’in kızı olduğumu öğrenince durum değişti ve benden yüksek meblağlarda para talep etti. Bunu kabul etmeyeceğimi kendisine belirttim.’’ dedi.

  Mahmut Tuncer’in Kizi 2 300x145 - Mahmut Tuncer’in Kızı Gözyaşları İçinde …

  ‘’Hasar neyse ödemeyi kabul ediyorum’’ dedi

  Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadığını söyleyen Gizem Tuncer, ‘’ Olayın şokunu hala atlatamadım ve çok üzgünüm. Hasar neyse ödemeyi kabul ediyorum. ‘’ dedi. Davacının avukatı durumu kabul etmedi ve ‘’ Zararımız karşılanmadı ve herhangi bir para talebinde bulunmadık.’’ dedi. Savunmanın ardından karar açıklandı ve motosikletin uğramış olduğu zarar tespiti için dava ertelendi.

   

  1 300x300 - Mahmut Tuncer’in Kızı Gözyaşları İçinde …

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ