son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Sanatçılar Mehmetçik’e destek vermek için sınıra gittiler…

  Sanatçılar Mehmetçik’e destek vermek için sınıra gittiler…

  Suriye’nin Afrin bölgesine TSK tarafından düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında, terör örgütü mevzilerini birer birer yok eden Mehmetçik’lere sanat dünyasından destek geldi. Burak Kut ve Ebru Gündeş konser gelirlerinin tamamını Mehmetçik Vakfı’na bağışladı. Ayrıca birçok büyük şirket ise bir günlük cirolarını bağış yaptı. Bugün ise bir grup sanatçı, Mehmetçik’e destek ve moral vermek için Suriye sınırına gitti. Hep birlikte ‘’yalnız değilsiniz’’ mesajı verdiler.

  2 51 300x199 - Sanatçılar Mehmetçik’e destek vermek için sınıra gittiler…

  ‘’Mehmetçik’in arkasındayız, onlara güvenimiz tam’’

  Bugün Erhan Yazıcıoğlu, Mustafa Ceceli ve Tamer Karadağlı gibi ünlü isimlerinde bulunduğu sanat camiasından birçok kişi Suriye sınırına gitti. Gün içerisinde Reyhanlı’ya giderek asker ve halk ile buluştular. Sanatçılar hep birlikte ‘’Mehmetçik’in arkasındayız, onlara güvenimiz tam’’ mesajını iletti.

  3 36 300x199 - Sanatçılar Mehmetçik’e destek vermek için sınıra gittiler…

  Tamer Karadağlı: Bundan sonra daha çok sanatçı gelecek

  Tamer Karadağlı yaptığı açıklama ile şunları söyledi. ‘’Sadece bir tane Türkiye var. O da bizim vatanımız. Mehmetçik’imizin yanında olmak şereftir ve birinci görevimizdir. Bundan sonra daha çok sanatçı gelecek’’

   

  Volkan Severcan: Sanat camiası adına buradayız

  Volkan Severcan da ‘’Mehmetçik’in ve bölge halkı için buraya geldik. Ayrıca sanat camiası adına buradayız. Tamer Karadağlı ile beraber askerliğimizi yaptık. Bildiğimiz tek bir şey var, o da savaş sadece cephede olmuyor. Bizler savaşan Mehmetçik’lerimize destek olmak, şehadet şerbeti içen askerlerimizin acısını paylaşabilmek için geldik’’ diye belirtti.

  1 65 300x182 - Sanatçılar Mehmetçik’e destek vermek için sınıra gittiler…

  Yavuz Bingöl: Operasyonu çok meşru görüyorum

  Zeytin Dalı Harekatı’na destek veren isimlerden biri olan Yavuz Bingöl, ‘’Son yayımlanan CIA raporunda PKK/PYD terör örgütlerinin Suriye’de milis gücü olarak görüldüğü açıklandı. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği buydu.

   

   

   

  1 300x300 - Sanatçılar Mehmetçik’e destek vermek için sınıra gittiler…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ