son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Şevket Çoruh Borçları Yüzünden Düğün Yapamamış

  Şevket Çoruh Borçları Yüzünden Düğün Yapamamış

  Ünlü Oyuncu Şevket Çoruh, Parasızlıktan Düğün Yapamamış

  Ünlü sanatçı Şevket Çoruh‘un Özge Turna ile evlenirken, geçen sene bankadan 7 milyon lira kredi alarak açmış olduğu Baba Sahne‘nin borçları sebebiyle kendi düğününü yapmadığı öğrenildi.

  Şevket Çoruh, geçtiğimiz sene kendisine ait olan klasik otomobillerini ve iki adet evini satıp üzerine de 7 milyon TL bankadan kredi alarak Kadıköy ilçesinde Baba Sahne ismini koyduğu tiyatro salonunu açarak hayalini gerçekleştirmenin sevincini yaşamıştı.

  Evlilik Tarihini Belirleyemiyordu

  1 3 300x298 - Şevket Çoruh Borçları Yüzünden Düğün Yapamamış

  Alınan bilgilere göre Özge Turna ile 2 senedir birlikte olan Şevket Çoruh, özel hayatında yaşadığı mutluluğu da evlilik ile süslemek istiyordu ancak Baba Sahne tiyatro salonunda ki işleri sebebiyle evlilik tarihini netleştiremiyordu.

  Beklemekten Çok Sıkıldığını Açıklamıştı

  Özge Turna, geçen senenin sonlarına doğru sosyal medyada hesabında “Benimle evlenmezsen bir kafede oturur senin ile tartışır, ses tonumu yükseltir, gücüm yettiği kadar bağırır, sonrada seninle küser ve giderim” biçimindeki paylaşımı ile, evlilik teklifini beklemekten dolayı çok sıkıldığını yazdıklarıyla ifade etmişti.

  Sade Bir Nikah Töreni İle Evlendi

  Özge Turna’ya borçları sebebiyle düğün yapamayacağı sebebiyle evliliği hep ertelemek zorunda kaldığını ifade eden Çoruh, kız arkadaşından ‘Düğün yapmasak da olur’ yanıtını alınca 31 Aralık 2017 tarihinde, kendi evinde aileler arasında gerçekleşen nikâh töreni ile evlendi.

  Şevket Çoruh, 1 seneden beri, bizzat kendisinin de tiyatro salonu inşaatında işçi gibi çalıştığı Baba Sahne isimli tiyatro salonunu geçen sene açılışını yapmıştı.

   

  1 300x300 - Şevket Çoruh Borçları Yüzünden Düğün Yapamamış

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ