son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Taylor Hickson’un Yüzünde Set Kazası Yüzünden Derin Yaralar Oluştu

  Taylor Hickson’un Yüzünde Set Kazası Yüzünden Derin Yaralar Oluştu

  Taylor Hickson’un Yüzünde Set Kazası Yüzünden Derin Yaralar Oluştu

  Taylor Hickson 1 240x300 - Taylor Hickson'un Yüzünde Set Kazası Yüzünden Derin Yaralar Oluştu

  Taylor Hickson, film setinde kaza geçirmiş ve kazadan dolayı yüzünde ve vücudunda derin yaralar oluşmuştu. Bu yaşadığı olumsuzluk nedeniyle yapım şirketine dava açacağını açıkladı.

  Kanadalı oyuncu Taylor Hickson çeşitli Hollywood filmlerinde de yer alıyordu. 2017 yılında bir filmin setinde geçirdiği kaza sebebiyle yüzünde hatta vücudunda derin yaralar oluştu. ‘’Ghostland’’ isimli filmin çekimleri sırasında, film çekimi için getirilen cam panel kırılmış ve panelin kırılması sonucu yaralanan 20 yaşındaki oyuncu, hemen hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmamasına rağmen vücudun farklı yerlerine 70 dikiş atılan oyuncu, derin yaraların 1 yıl olmasına rağmen geçmemesinden dolayı şikayetçi olacak.

  Taylor Hickson 2 300x169 - Taylor Hickson'un Yüzünde Set Kazası Yüzünden Derin Yaralar Oluştu

  Kazadan dolayı filmlerde oynayamıyor ve ciddi maddi kaybı var

  Güzel oyuncu doktorların tüm çabalarına rağmen ve lazer ile silikon tedavilerine rağmen vücudundaki ve yüzündeki izlerden kurtulamayan oyuncu, kazadan dolayı filmlerde oynayamadığını ve maddi anlamda ciddi zarar uğradığını belirtiyor. Geçirdiği kaza yüzünden hem film yapımcılarına hem de yönetmene dava açtı.

  Film sahnesi çekilirken, camın üstünde durarak sert bir şekilde vurması istendiğinde Hickson, güvenli mi diye sorduğunda ise olumlu yanıt aldığını belirtti.   Yönetmenin sözü üzerine istenileni yaparken camın paramparça olduğunu ve üst kısmından başına cam parçalarının düştüğünü belirtiyor. Gördüğü farklı tedavilere rağmen yüzünün sol bölümündeki hasarın tam olarak geçmediğini belirtti. 14 Mart’ta galası olacak ‘’Ghostland’’ adlı filmin galasına Hickson katılmayacağını açıkladı.

  1 300x300 - Taylor Hickson'un Yüzünde Set Kazası Yüzünden Derin Yaralar Oluştu

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ