son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Aselsan’da Genel Müdür Değişikliği…

  Aselsan’da Genel Müdür Değişikliği…

  Aselsan’da Genel Müdür Değişikliği…

   

  Genel Müdür Faik Eken 27 Nisan tarihinde emekli olacağı için ASELSAN, genel müdür değişikliği yapma kararı verdi. Genel Müdür Faik Eken yerine şirkette şuan Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Haluk Güngör atanacak. Haluk Güngör, Eken’in emeklilik tarihinden itibaren ASELSAN Genel Müdürü olarak görevine devam edecek.

   

  ASELSAN tarafından açıklama yapıldı

  ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ, KAP’ta yaptığı açıklamada şuan görevde olan Genel Müdür Faik Eken’in 27 Nisan 2018 tarihinde emekli olması ile Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün, genel müdür olarak, şuan ki görevi ile birlikte devam edeceğine dair karar alındığı belirtildi.

  Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda genel müdür açıklamasından sonra, 27 Nisan 2018 tarihinden itibaren görev alacak Haluk Görgün hakkında mesleki donanımı hakkında bilgi verildi. Yapılan bilgilendirmeye göre “Prof. Dr. Haluk Görgün lisans ve yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde, doktorasını ise New York Rensselaer Politeknik Enstitüsü 2003 yılında tamamlamıştır. 2013 Yılında Türkiye Bilimler Akademisi Asoşiye üyesi olarak seçilmiştir. Atanan Haluk Görgün hala Rektörlük görevini sürdürmektedir.’’  açıklaması yapıldı.

  1 300x300 - Aselsan’da Genel Müdür Değişikliği…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ