son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Çoban Bey’in Vali Şaşkınlığı

  Çoban Bey’in Vali Şaşkınlığı

  Çoban Bey’in Vali Şaşkınlığı

  Artvin Valisi Ömer Doğanay Şavşat ilçesine gitti. Yol yapım çalışmalarını kontrol eden Doğanay, sivil aracıyla yolda giderken yol kenarında sürüleri otlatan çobanı gördü. Ardından aracından inerek Çoban ile sohbet etti.

  Yol çalışmalarını incelemek için Şavşat ilçesine yola çıkan Vali Ömer Doğanay, Artvin ile Şavşat arası karayolunda sürülerini otlatan düşünceli bir çoban görmesi üzerine aracına durdurarak çobanın yanına gitti. Yaşlı Çoban, bariyerlerde oturmuş haldeyken yanına oturan Vali, Çoban ile koyu bir sohbete daldı.

  BEN VALİYİM’ DEDİ İNANMADI

  İsmi “Fariz Uğur” olan çoban, Vali ile bir süre sohbet ederek sağlık ve maddi sorunlarını anlattı. Böylece bir süre sohbet eden çoban, konuşma sonunda sohbet ettiği şahsa ne iş yaptığını sordu. Bu soru üzerine Vali olduğunu söyleyen Ömer Doğanay’a inanmayan ve bir süre şaşkınlığını gizleyemeyen çoban, Vali’nin kendisine kartvizit vermesi sonucunda inandı. Konuşma sonrası Vali Doğanay, aracında bulunan yiyeceklerden Çobana ikram ettikten sonra Şavşat ilçesine doğru yol aldı.

  Vali Beyi Tanımadım”

  Vali ile arasında geçen şaşırtıcı sohbet sonrası konuşan çoban, sorunlarını ve dertlerini dinlediği için Vali Doğanay’a teşekkürlerini iletti. Bunun ardından olaydan haberdar olan vatandaşlar bir yandan Vali Doğanay için olumlu düşünceler duyarken diğer yandan da çobanın şaşkınlığı üzerine tebessüm tadında yazı ve sözler ele aldı. Kimsenin kimseden üstün olmadığını, herkesin bu olayda geçen iki vatandaş gibi olması gerektiğini hemen herkes benimsemekte.

  1 300x300 - Çoban Bey’in Vali Şaşkınlığı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ