son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Damat ile kaynana aşkı kanlı bitti!

  Damat ile kaynana aşkı kanlı bitti!

  Damat ile kaynana aşkı kanlı bitti!

   

  Damat Serdar İ. (27) ile kayınvalidesi Yeter B.(41) Anakar’da ilişki yaşıyordu.  İlişkinin öğrenilmesi sonucunda çıkan kavgada Ankara’da, dayı Yusuf Tercanlıoğlu damat tarafından öldürüldü. Olay ile ilgili görüntüler ortaya çıkarıldı.

  Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava dosyasındaki iddianameye göre, Serdar İ. Kayınpederini kaybetti ve belli bir süre sonra kayınvalidesi Yeter B. İle ilişki yaşamaya başladı. Yeter B.’nin oğlu Serdar B. Annesinin sosyal medya hesaplarındaki mesajlarını okudu ve böylelikle yasak ilişki oğul tarafından ortaya çıkarıldı.

  Olayın öğrenilmesinden sonra Serdar B. ve dayısı Yusuf Tercanlıoğlu Yeter B. İle damat Serdar İ.’yi sürekli olarak öldürmekle tehdit ettiler. Bunun üzerine damat Serdar İ. Evi terk ederken, 21 Mart 2017 tarihinde eve döndü. Damadın eve döndüğünü öğrenen Serdar B. Dayısı ile damadın evinin önüne geldi. Bu arada damat Serdar ile babası Kasım İ. arabalarını yıkıyordu. Üzerlerine sardırıp ve çıkan kavga sonucunda damat Serdar İ. tabancasıyla dayı Yusuf Tercanlıoğlu’nu öldürdü. Kayın biraderini döven Serdar İ. babasıyla evlerine girdi.

   

  Olanlar bir kişi tarafından cep telefonuna kaydedildi

  Olayı gören bir kişi olay sonrası yaşananları telefonuyla çekerken; dayı ile Serdar B.’nin yerde yattığı görülüyor. Çevredeki çığlık seslerine aldırmayan baba ile oğul evlerine giriyor. Serdar İ. ‘’kasıtlı adam öldürme’’ ve baba Kasım İ. ‘’yaralama’’ suçundan dava açıldı ve yargılama Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başladı.

  1 300x300 - Damat ile kaynana aşkı kanlı bitti!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ