son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Özgecan Aslan’ın babası ile Nihat Doğan görüştü

  Özgecan Aslan’ın babası ile Nihat Doğan görüştü

  Özgecan Aslan’ın babası ile Nihat Doğan görüştü

   

  Nihat Doğan, Özgecan’ın babası Mehmet Aslan ile görüşerek, sosyal medya üzerinden Özgecan’ın ölümüne yaptığı açıklamalarla gördüğü tepkilere atıfta bulundu.

  11 Şubat 2015’te Mersin’in Tarsus bindiği minibüsün şoförü tarafından hunharca öldürülen Özgecan Aslan ile ilgili Twitter’dan paylaşım yapan Nihat Doğan ‘’ Laik sistemin ahlaklaştırdığı sapıklar tarafından mini etek giyip, saldırıya uğrayınca öyle bağırmayacaksın.’’ mesajı ile tepkileri üzerine çekmişti.   Nihat Doğan, Instagram’da Özgecan Aslan’ın babasıyla birlikte çektiği fotoğrafı internet haber siteleri gibi platformlarda paylaşarak yorum yaptı.

   

  Nihat Doğan’ın yorumu

  Bugünkü haberler de Nihat Doğan fotoğrafı paylaşırken yaptığı yorumda ‘’ Sapıkların sokaklarda kol gezdiği bir ortamda biraz temkinli olun, mini etek giymeyin diye atıfta bulunduğum Ahu Sungur adlı bayana verdiğim cevap, kışın ortasında mini etek giymediği halde hunharca öldürülen Özgecan kardeşime söylediğim söz gibi yansıtılmıştır. Oysa ben Aslan’ın babası ile sürekli olarak görüşüyorum ve Survivor’a gitmeden önce de uçağa binerken Mehmet Aslan abim arayıp başarı dilemişti. Mehmet abim yüce gönüllü bir insan olup, her zaman saygı duyduğum bir kişidir.

  Son dakika internet haberleri üzerinde ahlaksız yaşam tarzlarını paylaşan ve her seferinde Özgecan kardeşim üzerinden şahsıma saldırıda bulunan ‘Zulüm 1453’te başladı’ diyen hak düşmanı p.. çomarlarına uyarı yapıyorum. Fotoğrafa iyi bakın hem de çok iyi bakın. Özgecan kardeşim, ailesi ailemdir. Size buradan ekmek çıkmaz. Haydi şimdi başka kapıya…’’ şeklinde ifadeler kullandı.

  1 300x300 - Özgecan Aslan’ın babası ile Nihat Doğan görüştü

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ