son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Yakalanmamak adına gizlendiği villa kameralarla donatılmış

  Yakalanmamak adına gizlendiği villa kameralarla donatılmış

  Yakalanmamak adına gizlendiği villa kameralarla donatılmış

  İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti düzenlenen operasyon sonucunda yakalandı. Operasyon sonucunda yakalama anına yönelik fotoğraf karesi ortaya çıktı. Gizlenmek amacıyla tuttuğu villada yakalanan Naci Şerifi Zindaşti, yakalanmamak adına villayı ve villanın bulunduğu sokak ile arka sokakları dahi kameralarla donatmış.

  Sabah saatlerinde düzenlenen operasyonda adı FETÖ ile anılan İranlı uyuşturucu baronu ve örgüt üyesi 9 kişi yakalandı. İfadeleri alınmak üzere emniyete götürülen zanlıların sorguları devam ediyor. Operasyona yönelik yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

  Zindaşti, kameralı villasından örgütü yönetiyor

  Zindaşti, gizlendiği villanın her bir köşesini kameralarla donattığı gibi villanın bulunduğu sokak ile araka sokakları bile kameralarla donattırdı. İranlı Uyuşturucu Baron, ülkesinde işlediği suç nedeniyle idam cezasına çarptırılmıştı ve Türkiye’ye kaçtı. Uyuşturucu Baronu, saklanmak için ayarladığı villada LCD ekranlarda geleni gideni takip ederken; suç örgütünü de buradan yönettiği ortaya çıktı.

  Kemal Şerifi Seydani adlı Tahran’da yaşayan bir yakının pasaportu ile Türkiye’ye kaçan Zindaşti, ülkemizde de suçlara karışarak cezaevine girdi. FETÖ ile de bağlantısı bulunan ve ‘’Terazi’’ adıyla gizli tanık olarak ifadesi alınan Zindaşti, operasyonların önünü açarsa serbest bırakılacağı iddia edilmişti. na yönelik vaatlerde bulunulduğu iddia edilmişti.

  Bir grup saldırgan, İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti’nin lüks aracını içinde olduğun düşünerek çapraz ateş altına almıştı. Oysa araçta Zindaşti değil, kızı ve yeğeni bulunuyordu. Zindaşti’nin kızı ve yeğeni saldırıda ölmüştü.

  1 300x300 - Yakalanmamak adına gizlendiği villa kameralarla donatılmış

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ