son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Sertab Erener’den Facebook’a Özel Konser

  Sertab Erener’den Facebook’a Özel Konser

  Sertab Erener’den Facebook’a Özel Konser

  Sertap Erener Facebook 1 300x198 - Sertab Erener'den Facebook’a Özel Konser

  10 Mart 2018 Cumartesi günü Facebook, Türkiye’den başarılı olan kadınları yeni nesilleri güçlendirmek amacıyla Londra ofisinde konuk edecek. Başarılı kadınların hikayeleri dinlenerek, yeni nesile güçlü olmak ile ilgili mesajlar verilecek. Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen ve Facebook Live üzerinden canlı olarak yapılacak etkinliğe katılan Sertap Erener aynı zamanda konser verecek.

  Sertap Erener Facebook 2 300x206 - Sertab Erener'den Facebook’a Özel Konser

   SheMeansBusiness projesine Türkiye’den birçok başarılı kadın katılacak

  Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş ev sahibi olarak Facebook’un SheMeansBusiness projesi kapsamında Türkiye’den başarılı kadınları ağırlayacak. Türkiye’den başarılı kadın Girandola’nın kurucusu Aslı Eraltan, uluslararası iletişim ağı TurkishWIN’in kurucusu Melek Pulatkonak, Allianz Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Basaran-Symes katılacak.

  Konuklarıyla sohbet yaparken Sertab Erener ile Rock Grubu Oceans of Noise canlı konser verecek. Davetlilere Facebook Londra ofisinde bulunan salonda canlı konser verilecek ve tüm etkinlik Facebook Live ile canlı yayınlanacak. Konserleri, Facebook çalışanları dışında Londra’da eğitim gören TurkishWIN ağında yer alan 140 Türk kız öğrenci de canlı canlı izleyecek.

  10 Mart 2018 Cumartesi günü yapılacak etkinlik içerisindeki sohbetler ve etkinlik kapsamındaki konserler, Türkiye Saatine göre 17.00 ‘da Facebook Live bağlantısından canlı olarak izlenebilecek.

  1 300x300 - Sertab Erener'den Facebook’a Özel Konser

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ